Specjalista d/s Rozliczeń Sprzedaży

Agencja Pracy Socpol HR

Księgowy

Umowa o pracę

Socpol HR (cert.23912) dla zagranicznego pracodawcy , poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy : Szczecin

Mile widziana osoba z Ukrainy, z biegła znajomością j polskiego i mieszkająca w Szczecinie

Ogólny zakres obowiązków:
- generowanie danych na potrzeby raportowania sprzedaży
- rozliczania wynagrodzeń przedstawicieli handlowych
- tworzenie i dystrybucja raportów sprzedażowych
- współpraca przy rozliczaniu konkursów i promocji związanych ze sprzedażą
- wdrażanie nowych narzędzi w obszarze controlingu sprzedaży i rozliczeń

Oczekiwane kompetencje:
- wykształcenie minimum średnie,
- min. 3 lata doświadczenia na stanowiskach wymagających podobnych umiejętności (np. - agregowanie danych statystycznych, naliczanie wynagrodzeń)
- bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office, w tym programu EXCEL
- skrupulatność i dociekliwość
- zdolności analityczne
- umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe na takich kierunkach jak ekonometria, matematyka, statystyka, finanse, bankowość, ekonomia
- znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje:
- pracę w renomowanym, stabilnym ekonomicznie zakładzie pracy
- stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
- wynagrodzenie na satysfakcjonującym poziomie
- przyjazne środowisko pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego

Prosimy o przesłanie CV oraz umieszczenie w swojej aplikacji:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy SOCPOL HR jako administratora danych osobowych oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)