Ludwig Czekolada sp. z o.o.

Koordynator do Spraw Inwestycji

  • Tuczno, zachodniopomorskie pow. wałecki

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

LUDWIG CZEKOLADA SP. Z O.O. z siedzibą w Skoczowie jest polską spółką córką międzynarodowego koncernu Ludwig Schokolade GmbH Co.& KG - jednego z największych producentów czekolady, batonów i pralin w Europie, który należy do operującej na rynkach światowych grupy Krüger.

Poszukujemy pracownika Działu Technicznego do naszego Zakładu w Tucznie na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • tworzenie harmonogramu projektów, monitorowanie postępu prac i sprawowanie nadzoru nad przydzielonymi zadaniami inwestycyjnymi,
  • tworzenie oraz opiniowanie dokumentacji projektowej, ustalanie specyfikacji technicznej dla wykonawców i dostawców,
  • koordynowanie procesu przygotowywania, uzyskiwania akceptacji oraz nadzór nad realizacją planów poszczególnych inwestycji w zakresie technologicznym,
  • analiza technologiczna, dobór urządzeń, wykonywanie projektów technologicznych oraz przygotowanie schematów PID,
  • udział w procesie wyboru wykonawców i dostawców oraz nadzorowanie realizacji zawartych umów,
  • przygotowanie oraz nadzorowanie realizacji budżetu inwestycyjnego,
  • identyfikacja i ocenę ryzyka oraz planowanie działań zapobiegawczych,
  • wsparcie innych komórek organizacyjnych w zakresie planowania inwestycji oraz utrzymania i usprawnienia istniejącej infrastruktury.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych,
  • umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie jednozmianowym
  • przeszkolenie w celu nabycia niezbędnych na tym stanowisku umiejętności
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużym, międzynarodowym koncernie
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informujemy, że Administratorem danych jest Ludwig Czekolada Sp. z o.o. z siedzibą w Skoczowie przy ul. Rzeczna 3, Zakład w Tucznie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  • Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku) przez Ludwig Czekolada Sp. z o.o., ul. Rzeczna 3, 43-430 Skoczów, Zakład w Tucznie w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzania rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)