Praca na produkcji - Dania

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.05.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Prace dotyczące sezonu wiosennego i jesiennego to głównie sortowanie sadzonek buka w hali przy stole selekcjonowanie sadzonek według odpowiednich jakości i rozmiarów, są 3 lub 4 podstawowe rozmiary. Sadzonki tego samego rozmiaru trzeba w odpowiedniej liczbie położyć na taśmie w określony sposób. Wymagane jest wykonywanie odpowiedniej normy, ilości sztuk na godzinę i zachowania określonych norm jakościowych.

Drugi rodzaj pracy to ładowanie sadzonek do skrzyń na “kombajnie”, czyli maszynie kopiącej. Jest to praca na zewnątrz, w zmieniających się warunkach atmosferycznych, osoba na kombajnie pracuje przeważnie kilka godzin dziennie, potem zmienia się z kimś innym, lub idzie kontynuować inne prace jeśli jest wykopana odpowiednia liczba sadzonek.

Trzeci osobny dział to pakowanie i ładowanie zamówień, tu osoby wykonujące tę pracę powinny być skrupulatne, przede wszystkim dobrze liczyć ilości i nie mylić rozmiarów oraz gatunków. Wymagany jest też spryt i dobre warunki fizyczne.

Zakres obowiązków

  • sortowanie sadzonek buka i innych roślin na hali,

  • ładowanie sadzonek do skrzyń na maszynie,

  • przygotowanie roślin do wysyłki.

Prace polowe:

  • pielenie roślin,

  • sadzenie maszynowe,

  • inne prace szkółkarskie.

Wymagania

  • dyspozycyjność w podanym terminie,

  • bardzo dobra sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),

  • mile widziana umiejętność obsługiwania wózków widłowych (certyfikat).

Oferujemy

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 7500 PLN

6500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

  • Administratorem danych osobowych jest GoSkov Aps 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK37611670. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Dania
Opublikowana
Wygasła (6 dni)