!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Specjalista ds. social media (Tik Tok, Facebook, Google Ads)

Specjalista ds. social media

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Nacomi Group

Nacomi to marka kosmetyków naturalnych stworzonych wyłącznie z najwyższej jakości surowców ekologicznych i organicznych. Inspiracją dla nas jest natura, zdrowy tryb życia i naturalne piękno. Łącząc dobroczynne składniki ekologiczne z pięknymi zapachami oraz idealnie dobierając konsystencję naszych produktów sprawiamy, że każda kobieta może się delektować pielęgnacją własnego ciała i włosów bez obaw o swoje zdrowie.

Zakres obowiązków

  • obsługa menadżera reklam Tik Tok Ads
  • promowanie filmów na Tik Toku
  • obsługa Google Ads
  • obsługa Facebook’a i Instagrama
  • obsługa Menadżera reklam Facebook
  • analiza i raportowanie wyników kampanii

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • umiejętność promowania i tworzenia kampanii reklamowych na Tik Toku
  • umiejętność promowania i tworzenia kampanii reklamowych w Google Ads
  • umiejętność promowania i tworzenia kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie
  • znajomości narzędzi marketingowych min. Brand24, Tik Tok Ads, Menadżer reklam, Google Analitycs, Creator Studio
  • samodzielność, sumienność i dyscyplina (bardzo dobra organizacja pracy)

Oferujemy

  • Pracę wśród kreatywnych, otwartych ludzi w nowopowstałym biurowcu
  • Brak dress code-u
  • Darmowy parking
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zapewniamy pełną wyzwań pracę dla osób ambitnych, pragnących zdobyć bogate doświadczenie zawodowe, wynagradzaną adekwatnie do umiejętności i zaangażowania
  • Zniżki na firmowe produkty.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Parking
Przyjazna atmosfera
Stabilne warunki zatrudnienia
Strefa relaksu
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest Nacomi Group Sp. z o.o. 43-365 WILKOWICE ul. Ziołowa 29/---, NIP: 5532518964. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Wilkowice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)