Manager ds. sprzedaży Usług

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.05.2022
Security s. z o.o. sp.k.

Ochroniarz

Umowa o pracę

Firma Security Sp. z o.o. sp. k. nieustannie rozwijająca się od 1991 roku aktualnie poszukuje do swojego zespołu:

Managera ds. sprzedaży Usług

Opis stanowiska:

-Podtrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami firmy oraz
sukcesywne pozyskiwanie nowych
-Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży
-Stały monitoring rynku i analiza potrzeb klientów
-Organizowanie spotkań i prowadzenie negocjacji handlowych

Od Kandydata oczekujemy:

-Doświadczenia handlowego, mile widziana znajomość branży ochrony
-Budowania długofalowych relacji z klientami
-Aktywności w zdobywaniu klientów
-Umiejętności planowania i konsekwentnej realizacji strategii sprzedaży
-Łatwości nawiązywania relacji
-Wykształcenia minimum średniego
-Prawa jazdy kat. B

Co oferujemy:

-Możliwe formy zatrudnienia (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie)
-Szkolenia w zakresie technik sprzedaży , wiedzy branżowej
-Podstawa + wysokie prowizje sprzedażowe
-Realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy
-Siłownię do dyspozycji pracowników
-Niezbędne narzędzia do pracy: samochód do użytku służbowego, telefon,
laptop

opis dodatkowy:
CV proszę przesłać na adres e-mail: @
W temacie proszę podać nr referencyjny: MSU/LNT/2022

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny: Dział Rekrutacji 58 3262864

Zapraszamy na naszą stronę:
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)