Szef Produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Rekrutacja zdalna

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, producenta mebli dla przestrzeni biznesowej, hotelowej, a także do lokali gastronomicznych i stacji benzynowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jeleńska Huta, woj. pomorskie

Branża: meblarska, drzewna

Wynagrodzenie: 9 000 zł - 11 000 zł brutto

Zakres obowiązków

  • Nadzór i odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych w określonej ilości i ustalonym czasie zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa i jakości,
  • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy na podległym wydziale,
  • Nadzór i kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji,
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian mających na celu doskonalenie, optymalizację i zwiększenie wydajności na wydziale produkcji,
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych produktów i technologii,
  • Udział w odprawach produkcyjnych, określanie statusów zamówień w toku, współpraca z innymi działami w firmie,
  • Odpowiedzialność za budowanie odpowiednio przeszkolonego, zorganizowanego i zmotywowanego zespołu w celu realizacji zadań produkcyjnych,
  • Ocena pracy pracowników pod kątem przyznawania premii uznaniowych,
  • Bieżąca i okresowa analiza osiąganych wyników,
  • Raportowanie do Zarządu.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu wydziałem produkcji (branża meblarska, drzewna),
  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzia Lean Manufacturing (5S, Kaizen, TPM)
  • Orientacja na wynik, samodzielność, odpowiedzialność,
  • Doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu zmianami,
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania ludźmi oraz doskonała organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w doświadczonym i zgranym zespole,
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpraca z wysokiej klasy specjalistami.
  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Gdańsk
Wynagrodzenie
  • 9 000 - 11 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)