Referent ds. zakupów

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.01.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Specjalista ds. zakupów lub zaopatrzenia

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Tworzenie i składanie zamówień u dostawców i monitorowanie ich realizacji, utrzymywanie stanów magazynowych na odpowiednim poziomie, współpraca z innymi działami w zakresie obsługiwanych dostawców i zamówień.

Wymagania

  • Inne wymagania: wyk. średnie ekonomiczne, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Praca pon.-pt. 8-16 Pracodawca zapewnia: prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, dofinansowanie do programu sportowego, umowę na zastępstwo na 1 rok do 1,5 roku

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek frekwencyjny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Kędzierzyn-Koźle pow. kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)