Randstad Polska Sp. z o.o.

Aparatowy procesów chemicznych, pracownik produkcji

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski
  • 4 250-6 200 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Nowoczesny zakład produkcyjny w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje Pracowników produkcji. Firma ma 25-letnie doświadczenie i dba o środowisko oferując ekologiczne rozwiązania rynkowe. Zainteresuje Cię konkurencyjne wynagrodzenie, przyjazna atmosfera w pracy i stabilność zatrudnienia. Zadania na stanowisku: przyjęcie surowców do produkcji, obsługa urządzeń i kontrola jakości gotowych produktów.

Dojedziesz szybko pociągiem / autobusem lub autem (na miejscu bezpłatny parking).

Zakres obowiązków

  • przyjęcie surowców do produkcji
  • obsługa urządzeń i monitorowanie procesu produkcyjnego
  • pobieranie prób do badań kontrolnych

Wymagania

  • chęci długotrwałej współpracy
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy zmianowej
  • pozytywnego nastawienia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • wynagrodzenie miesięczne od 4250 zł do 6200 brutto
  • dofinansowanie 300 zł do posiłków
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych podczas szkoleń organizowanych przez firmę
  • benefity: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i dodatki świąteczne
  • możliwość awansu zawodowego

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)