BIURO INŻYNIERSKIE ATECHEM Sp. z o.o

Asystent projektanta branży budowlanej

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Przedmiotem działalności spółki są usługi inżynierskie w zakresie projektowania i ekspertyz technicznych dla potrzeb przemysłu a w szczególności:

  • prace studialne i analizy techniczne,
  • projekty koncepcyjne,
  • projekty procesowe i bazowe,
  • projekty techniczne w następujących branżach:  technologicznej,  mechanicznej,  budowlano-konstrukcyjnej,  elektrycznej.

Asystent Projektanta branży budowlanej

Zakres obowiązków

Udział w realizowanych prez zespół budowlany projektach

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwent wydziału budownictwa)

2. Znajomość prawa budowlanego oraz norm i przepisów, które dotyczą projektowania obiektów przemysłowych,

3. Mile widziana znajomość oprogramowania AUTODESK ADVANCE STEEL, ROBOT

Oferujemy

1. Umowę o pracę w zespole budowlanym,

2. Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych w zakresie projektowania,

3. Możliwość rozwoju zawodowego oraz poznania nowoczesnych technik projektowania,

4. Dobre warunki płacy w oparciu o zadaniowy system wynagradzania

  • Administratorem danych osobowych jest BIURO INŻYNIERSKIE ATECHEM Sp. z o.o 47-223 Kędzierzyn-Koźle Mostowa 2, NIP: 7491916283. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BIURO INŻYNIERSKIE ATECHEM Sp. z o.o 47-223 Kędzierzyn-Koźle Mostowa 2, NIP: 7491916283 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)