Praca przy produkcji elementów dekoracyjnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-08-02

Ogłoszenie na stanowisko Praca przy produkcji elementów dekoracyjnych - Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Poszukujemy osób do pracy przy układaniu elementów dekoracyjnych, m.in. betonowych bloczków. Nie musisz posiadać doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy. Aplikuj i wyjedź sam lub z grupą znajomych!

Zakres obowiązków:

  • przekładanie bloczków, kafelków i innych elementów z taśmy na palety,
  • kontrola jakości
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • motywacja i chęć do pracy
  • zaagnażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • Stawkę: 10,45 euro brutto/h
  • Możliwość pracy w nadgodzinach: 13,06 euro brutto/h
  • Premie za pracę w niedzielę i dni świąteczne
  • Bez znajomości języka i doświadczenia
  • Praca dla singli i grup
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu w Niemczech
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne i niedrogie zakwaterowanie – 9 euro/doba
  • Wsparcie w organizacji transportu
  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić do 500 zł za jedną poleconą do pracy osobę

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Zawód:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
02-07-2021
Oferta wygasła w dniu:
02-08-2021

Adres firmy

ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

IDEA HR Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Pracownik produkcji umowa o pracę
Słubice
Niemcy

02-09-2021
Dla pracodawców (osoby prywatne)