Pracownik budowlany- praca przy Rigipsach, szpachlowaniu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-07-28

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik budowlany- praca przy Rigipsach, szpachlowaniu - Roman S Bau

Firma budowlana Roman S Bau z siedzibą w Paderborn, działa od lat na rynku niemieckim.

Zajmujemy się pracą przy Rigipsach ( suchych tynkach).

Firma Roman S Bau poszukuje Pracowników budowlanych przy rigipsach, szpachlowaniu.

Praca na terenie Niemiec.

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Pracodawca gwarantuje zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy.

Poszukujemy osób z własną działalnością gospodarczą.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres: rakkwdv@tlen.pl z dopiskiem Praca

Więcej informacji pod numerem telefonu 00 49 152 02 683 134 w godzinach 8 -16.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie suchej zabudowy wnętrz
  • szpachlowanie

Bez robót malarskich!

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praca przy wykończeniach z płyt gipsowo-kartonowych
  • umiejętność szpachlowania
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy za granicą (Niemcy)

Oferujemy:

  • pracę ze stawką 12€ (euro) za godzinę
  • zakwaterowanie
  • transport do miejsca wykonywania pracy
Zawód:
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
kontrakt B2B
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
od 54 zł B2B netto/h
Oferta dodana w dniu:
20-07-2021
Oferta wygasła w dniu:
28-07-2021

Adres firmy

Arnikaweg 81, 33100 Paderborn
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY

PRESPO SP. Z O.O.
Pracownik fizyczny umowa o pracę pełny etat
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Słubice
Niemcy

08-07-2021
od 2800 zł

PRACOWNIK GOSPODARCZY- UMOWA 7A/2020 POWIAT GRODZKI DOPOSAŻENIE PFRON

SEKRET PRO Sp. z o.o.
od 2800 zł
Kostrzyn nad Odrą
Niemcy

26-03-2021
od 2800 zł

Kontakt przez PUP
Pracownik fizyczny staż/praktyka pełny etat
od 1489 zł
Dębno
Niemcy

30-07-2021
od 1489 zł
Poszukiwane zawody w Niemczech
MonterPracownik fizycznyKierowcaOpiekun/Opiekunka
Dla pracodawców (osoby prywatne)