MSE Kraków Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

MSE Kraków sp. z o.o. praca

Kokotów

Firma MSE Kraków zajmująca się Produkcją i montażem konstrukcji stalowych, zbiorników ciśnieniowych, mostów i wiaduktów, remontami kotłów wodnych i parowych. Serwisami urządzeń ciśnieniowych, kotłów wodnych i parowych, obrotowych wymienników ciepła, kondensatorów, elektrofiltrów, podgrzewaczy wody i powietrza, ekspertyzami, consultingiem oraz nadzorem nad projektami.

MSE Kraków Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy MSE Kraków Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MSE Kraków Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Parking

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa MSE Kraków Sp. z o.o.

Siedziba główna

MSE Kraków Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Bielsko-Biała
  5. Lublin
  6. Kielce
  7. Gliwice
  8. Wrocław
  9. Wieliczka
  10. Niepołomice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MSE Kraków Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. administracyjno - kadrowych

    • Kokotów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Specjalista ds. administracyjno - kadrowych.

      Umowa na zastępstwo!

      Zakres obowiązków

      • Przygotowanie list wyjazdowych oraz podziału na samochody i mieszkania,

      • Informowanie pracowników o wyjazdach do pracy,

      • Przygotowanie dokumentacji wyjazdowej,

      • Rejestracja online pracowników na budowach,

      • Inne dotyczące pracowników na kontraktach zagranicznych,

      • Inne.

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat. B (Praca w nowej siedzibie Kokotów 943 pod Krakowem),

      • Znajomość pakietu MS Office,

      • Wielozadaniowość,

      • Chęć do pracy,

      • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę, na zastępstwo
      • Wynagrodzenie 4500-4700 brutto
      • Start 01/12/2023 (grudzień miesiącem szkoleniowym)

      Benefity:

      • Dofinansowanie nauki języków,
      • Dofinansowanie kursów i szkoleń,
      • Ubezpieczenie na życie,
      • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
      • Brak dress code'u,
      • Kawa/herbata,
      • Parking dla pracowników,
      • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • Monter / Spawacz TIG lub MAG

    • Niemcy

      Praca na terenie całej Unii Europejskiej!

      Spawacz:

      • Umiejętności spawania metodą MIG/MAG + Elektroda,
      • Umiejętności spawania metodą TIG + Elektroda,
      • Dobra komunikacja i praca w zespole

      Monter:

      • Montaż, przygotowywanie konstrukcji stalowych pod spawanie,
      • Czynności monterskie,
      • Palenie palnikiem.

      Wymagania

      • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
      • Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze,
      • Mile widziany język angielski lub niemiecki,
      • Prawo jazdy.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę.
  • Koordynator ds. eksportu

    • Kokotów
    • 4 700-5 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Poszukiwanie zakwaterowań dla pracowników,

      • Inne dotyczące pracowników na kontraktach zagranicznych.

      Wymagania

      • J. Niemiecki lub J. Angielski Komunikatywny,

      • Chęć do pracy.

      Oferujemy

      Benefity:

Pracodawcy w Kokotowie