Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Agencja Zatrudnienia EFEKT Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy Agencja Zatrudnienia EFEKT Sp. z o.o. Sp. k.

PRACOWNIK BIUROWY DS. REKRUTACJI

Zawód: pracownik biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Agencja Zatrudnienia EFEKT Sp. z o.o. Sp. k.
rekrutacja kandydatów do pracy, realizacja projektów rekrutacyjnych, tłumaczenie dokumentów na j. rosyjski i j. ukraiński, obsługa komputera
od 4120 zł
UoP brutto/mies.
Strzelce Krajeńskie
12-11-2020
od 4120 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: pracownik biurowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
Zakres obowiązków
rekrutacja kandydatów do pracy, obsługa klienta w języku niemieckiem, realizacja projektów rekrutacyjnych, przygotowywanie dokumentów związanych z podjęciem pracy przez kandydatów
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące
Języki:
rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE
Inne wymagania:
Mimimum 1 m-ąc doświadczenie jako pracownik biurowy, znajomość języka niemieckiego, polskiego i rosyjskiego lub ukraińskiego, obsługa komputera pakiet MS OFFICE, umiejętność współpracy, komunikatywność.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
66-500 Strzelce Krajeńskie
WYZWOLENIA 4

Pracodawcy z miasta Strzelce Krajeńskie

Popularni pracodawcy z województwa: Lubuskie

IL PIZZO
Cinkciarz.pl
LUBEXIM
Vilowind