Woodward Poland Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia

800+

liczba patentów Woodward globalnie

400+

pracowników w Polsce

13+

lat zakładu w Niepołomicach

O nas

W Woodward kreujemy przyszłość. Tworzymy innowacyjne systemy sterujące dla branży lotniczej i przemysłowej. Nasi klienci cenią nasze doświadczenie, nowoczesne rozwiązania i niezawodność. Bierzemy odpowiedzialność za najwyższą jakość naszych produktów, bezpieczeństwo naszych pracowników i ograniczenie wpływu przemysłu na środowisko.

Po pierwsze ludzie.
Po pierwsze wiedza.
Po pierwsze bezpieczeństwo.

U nas to działa! Poznaj nas lepiej:

Po pierwsze ludzie

Naszą wartością są ludzie, dlatego dbamy o pełną wsparcia atmosferę. Możesz liczyć na współpracę i dzielenie się wiedzą z najlepszymi ekspertami w branży.

Po pierwsze wiedza

W Woodward doceniamy ekspertów. Twoja wiedza i doświadczenie sprawiają, że możemy oferować naszym klientom produkty o najwyższej jakości. U nas masz wpływ na kierunek swojego rozwoju.

Po pierwsze bezpieczeństwo

Jesteśmy liderem na światowym rynku energetycznym. W końcu działamy w nim od 150 lat. Dzięki temu gwarantujemy stabilne warunki pracy i zatrudnienia.

Dział Badawczo-Rozwojowy Aerospace

Dział R&D lotnictwa opracowuje produkty, które definiują teraźniejszość i przyszłość awiacji. Naszym ostatnim wdrożeniem jest pierwszy kontroler silnika klasy FADEC dla silnika turbośmigłowego (P&W – PT6 E-series). Pracujemy także nad przyszłością czystej awiacji jako partner AIRBUSa w programie ZEROe opracowując system sterowania wodorowym ogniwem paliwowym, które zasila elektryczny silnik śmigłowy.

Dział Badawczo-Rozwojowy Industrial

Dział R&D grupy turbin przemysłowych projektuje urządzenia zapewniające bezpieczeństwo i niezawodność pracy systemów kontrolnych oraz zabezpieczających. Nasze kontrolery, siłowniki, zawory czy sensory pracują w systemach stacjonarnych (np. elektrownie) i mobilnych (np. statki, promy, jachty), zarówno na lądzie jak i na morzu, w aplikacjach komercyjnych jak i wojskowych. Nasze grupy R&D projektują, testują i certyfikują Elektronikę, Embedded / Customer Application Software oraz Mechanikę.

Laboratoria

Jednym z laboratoriów dostępnych w firmie jest Laboratorium mechaniczne Turbin Przemysłowych. Mamy tam możliwość montażu, testowania i demontażu prototypów siłowników i zaworów służących do kontroli pracy Turbin Parowych bądź Turbin Gazowych.

Możemy wyróżnić dwa główne obszary:
  • stanowisko do testów hydraulicznych umożliwiające wykonywanie prób eksploatacyjnych oraz prób trwałości siłowników i serwozaworów, oraz
  • stanowisko do testów pneumatycznych umożliwiające wykonywanie prób weryfikacyjnych, eksploatacyjnych oraz prób trwałości zaworów w szerokim zakresie temperatur

Kontakt

Woodward Poland Sp. z o.o.
ul. Skarbowa 32
32-005 Niepołomice

tel: +48 12 295 13 00
lub +48 12 295 13 01
e-mail: krakow.info@woodward.com

Rekrutacja:
Krzysztof J. Nowak
e-mail: Krzysztof-Jaroslaw.Nowak@woodward.com
tel: 785 171 161