Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DORT-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy DORT-POL SP. Z O.O.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ
Zawód: monter   |  Rodzaj: inna
Sopot
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca pomocnicza przy zmontowaniu i zdemontowaniu rusztowań na remontowanej jednostce pływającej. Osiemdziesiąt godzin w miesiącu. 10 m3 na godzinę.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PIASKARZ
Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: inna
Sopot
Szczegóły
Piaskowanie na remontowanej jednostce pływającej. Osiemdziesiąt godzin pracy w miesiącu - 250 m2 w klasie sa 2,5
Wymagania
NIE
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o dzieło
Sopot
Szczegóły
Praca pomocnicza przy zmontowaniu i zdemontowaniu rusztowań na remontowanej jednostce pływającej. Osiemdziesiąt godzin w miesiącu. 10m3 na godzinę.
Wymagania
podstawowe
NIE

Adres

ul. Smolna 1 D
81-877 Sopot
województwo pomorskie
powiat Sopot
gmina Sopot

Dodatkowe informacje

NIP: 5851468214
REGON: 222049135
KRS: 0000502502

Dyrektor generalny

Wieczysław Bobowik
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 18-03-2014
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Sopot

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point