Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Janusza Kusocińskiego

Szkoła podstawowa

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Janusza Kusocińskiego

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

POMOC KUCHENNA
Zawód: pomoc kuchenna   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Nowy Dwór Mazowiecki
Szczegóły
Zakres obowiązków
Pomoc kucharce w przygotowaniu posiłków dla dzieci, mycie naczyń, sprzętu kuchennego. Utrzymanie w czystości pomieszczeń kuchennych. Wydawanie posiłków.
Wymagania
Zawody:
Pomoc kuchenna
Wykształcenia:
średnie zawodowe, gastronomiczne
średnie ogólnokształcące, gastronomiczne
zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia:
książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
Inne wymagania:
Umiejętność obsługi urządzeń kuchennych (obieraczki, zmywarki, pieca konwekcyjnego)
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Zawód: pomoc kuchenna   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
Pomoc kucharce w przygotowaniu posiłków dla dzieci.
Mycie naczyń, sprzętu kuchennego.
Utrzymanie w czystości pomieszczeń kuchennych.
Wydawanie posiłków.
Wymagania
Doświadczenie zawodowe - mile widziane.
Umiejętność obsługi urządzeń kuchennych, (obieraczki, zmywarki, pieca konwekcyjnego).
NIE
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Janusza Kusocińskiego
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Chemików 1A

Pracodawcy z miasta Nowy Dwór Mazowiecki