Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DEKRA PRACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Oferty pracy Dekra Praca

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Monter mechaniczny/ elektryczny
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa zlecenie
Siedlce
Szczegóły

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
  • Montaż mechaniczny/ elektryczny elementów wyposażenia pojazdów szynowych
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe/ techniczne kierunkowe
  • Doświadczenie w zawodzie lub na podobnym stanowisku
  • Znajomość czytania dokumentacji technicznej
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Techniczne umiejętności montażowe
  • Mile widziane uprawnienia UDT (suwnice, podesty ruchome, SEP)
  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Adres

ul. Puszkarska 9
30-644 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Podgórze

Dodatkowe informacje

NIP: 6793081136
REGON: 122535459
KRS: 0000415384

Dyrektor generalny

Radoslav Sekerka
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 22-03-2012
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Kraków