Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - GO-MAX GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Oferty pracy GO-MAX GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

RATOWNIK MEDYCZNY - TRANSPORT SANITARNY

Zawód: ratownik Rodzaj: inna
GO-MAX GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca na terenie woj. wielkopolskiego, praca od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.
Kalisz
28-12-2020

KIEROWCA - TRANSPORT SANITARNY

Zawód: sanitariusz Rodzaj: umowa na okres próbny
Przewóz osób chorych, praca na terenie woj. wielkopolskiego, praca od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Kalisz
28-12-2020
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

FIZJOTERAPEUTA
Zawód: fizjoterapeuta   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kalisz
Szczegóły
Zakres obowiązków
Zgodnie ze stanowiskiem.
Wymagania
Zawody:
Fizjoterapeuta
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Fizjoterapia
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, umiejętność planowania i prowadzenie rehabilitacji pacjenta. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
62-800 Kalisz
Kościuszki 19

Pracodawcy z miasta Kalisz