Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - GŁOTECH Sp. z o.o.

Oferty pracy GŁOTECH Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS.ZAOPATRZENIA

Zawód: dostawca, zaopatrzeniowiec Rodzaj: umowa na okres próbny
GŁOTECH Sp. z o.o.
Współpraca z dostawcami oraz poszukiwanie nowych kontrahentów,ustalanie i negocjowanie warunków współpracy z dostawcami, stała kontrola aktualnych stanów magazynowych, identyfikacja i ...
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Głogów
22-12-2020
od 3000 zł

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Zawód: mechanik Rodzaj: umowa na okres próbny
diagnozowanie usterek iokreślanie zakresu naprawy, bieżąca naprawa,serwis i konserwacja
od 3400 zł
Głogów
22-12-2020
od 3400 zł

Archiwalne ogłoszenia

ZMYWACZ POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Głogów
Szczegóły
Zakres obowiązków
mycie pojazdów z zewnątrz (karoseria, koła, nadkola itp.) przy użyciu odpowiednich środkówchemicznych,Pastowanie , polerowanie , mycie silnika w pojazdach, Odkurzanie wnętrza pojazdów, pracie tapicerki
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
67-200 Głogów
Piastowska 5

Pracodawcy z miasta Głogów