Czy to Twoja firma?

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu praca

Elbląg

W sercu Elbląga, przy ul. Komeńskiego 35, znajduje się nasza placówka – Szpital Miejski św. Jana Pawła II, będący ostoją zdrowia i dobrostanu dla mieszkańców miasta i okolic. Jesteśmy dumni, że od lat służymy pomocą medyczną na najwyższym poziomie, oferując kompleksowe usługi zdrowotne, które obejmują leczenie ambulatoryjne specjalistyczne, radiologię, diagnostykę obrazową, a także podstawową opiekę zdrowotną.

Nasza historia jest zapisem ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości. Od 2002 roku działamy nieprzerwanie, rozwijając nasz Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, który dzięki wyspecjalizowanemu personelowi cieszy się uznaniem pacjentów. W 2016 roku otworzyliśmy Salę Nieinwazyjnej Wentylacji Mechanicznej, która powstała w ramach programu polityki zdrowotnej Ministerstwa Zdrowia, świadcząc o naszym zaangażowaniu w wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań medycznych.

W naszym szpitalu każdy pacjent jest traktowany z najwyższą troską i szacunkiem. Oferujemy szeroki wachlarz usług, począwszy od pomocy doraźnej, przez rehabilitację ambulatoryjną i w domu pacjenta, aż po planowanie rodziny i poradnictwo rodzinne. Zajmujemy się również edukacją zdrowotną, zapobieganiem chorobom niezakaźnym i zakaźnym oraz kształceniem i szkoleniem personelu medycznego.

Nasza placówka jest miejscem, gdzie innowacja łączy się z tradycją, a każdy zespół medyczny dąży do tego, aby świadczone przez nas usługi były synonimem najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w doskonalenie umiejętności i wiedzy medycznej przekłada się na realne korzyści dla naszych pacjentów.

Zapraszamy do Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu, gdzie zdrowie i dobrostan pacjentów są naszym najwyższym priorytetem. Nasza misja to nie tylko leczenie, ale i wsparcie na każdym etapie powrotu do zdrowia. Jesteśmy tu dla Was, by służyć pomocą, wiedzą i doświadczeniem.

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Mapa Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Siedziba główna

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny w centrum zdrowia psychicznego

    Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
    • Elbląg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie pracy socjalnej w oddziałach szpitalnych oraz w ramach Zespołu Lecznictwa Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych zgodnie z wymogami ustawy o pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania świadczeń z pomocy społecznej.
      Informacje na temat warunków zatrudnienia oraz wymogów naboru znajdują się na stronie internetowej szpitala - zakładka oferty pracy:

      Wymagania

      • Inne wymagania: niezbędne: dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub studiów na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej lub dyplom studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, politologia społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie (studia ukończone do dnia 31.12.2013r.) lub dyplom studiów podyplomowych z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej, po uprzednim ukończeniu studiów na jednym z w/w kierunków. Umiejętność rozwiązywania problemów,konfliktów, komunikatywność, smodzielność w podejmowaniu decyzji, samokształcenie, odpowiedzialność w realizacji zadań, zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, nieposzlakowania opinia, obywatelstwo polskie. Pozostałe wymagania dostępne na stronie internetowej szpitala w zakładce oferty pracy:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Elblągu