Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Mały Europejczyk W. Stępczyńska praca

Elbląg

Witajcie w naszym kolorowym świecie, gdzie każdy dzień to nowa przygoda pełna odkryć i radości. Jesteśmy przedszkolem Mały Europejczyk, zlokalizowanym w sercu Elbląga, gdzie naszą misją jest rozbudzanie pasji i talentów najmłodszych poprzez edukację artystyczną i językową.


Nasza placówka to nie tylko przestrzeń do nauki, ale przede wszystkim miejsce, gdzie dzieci mogą bezpiecznie rozwijać swoje umiejętności, otoczone troską i profesjonalizmem naszej wysoko kwalifikowanej kadry pedagogicznej. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na indywidualne podejście, które pozwoli mu rozwinąć skrzydła i stać się "małym europejczykiem" gotowym na wielkie rzeczy.

Nasz nowoczesny budynek został zaprojektowany z myślą o potrzebach naszych podopiecznych. Przestronne sale, jasne tarasy i bogato wyposażony plac zabaw to tylko niektóre z atutów, które tworzą przyjazne i inspirujące środowisko do nauki i zabawy. Dodatkowo, własna kuchnia gwarantuje zdrowe i smaczne posiłki, przygotowywane z uwzględnieniem potrzeb małych brzuszków.

Nasze innowacyjne metody nauczania, które łączą w sobie elementy sztuki i języka, pozwalają na wszechstronny rozwój dzieci. Dzięki temu, już od najmłodszych lat, nasze przedszkolaki mają szansę na odkrywanie nowych kultur i języków, co jest nieocenionym doświadczeniem w dzisiejszym globalnym świecie.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas i komfort rodziców, dlatego nasze przedszkole oferuje długie godziny otwarcia oraz elastyczne godziny odbioru dzieci. To wszystko po to, by dostosować się do różnych trybów życia i zapewnić spokój ducha, że Wasze dzieci są w dobrych rękach.

W Małym Europejczyku każdy dzień to podróż pełna odkryć, a nasze zajęcia dodatkowe, takie jak taniec, muzyka czy teatr, są drogowskazami na tej drodze do wiedzy i samodzielności. Zapraszamy Was do dołączenia do naszej przyjaznej społeczności, gdzie każde dziecko ma szansę na to, by stać się obywatelem świata, z otwartym umysłem i sercem pełnym marzeń.

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Mały Europejczyk W. Stępczyńska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Mały Europejczyk W. Stępczyńska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Mały Europejczyk W. Stępczyńska

Mapa Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Mały Europejczyk W. Stępczyńska

Siedziba główna

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Mały Europejczyk W. Stępczyńska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Mały Europejczyk W. Stępczyńska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Toruń
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Elbląg
  5. Bydgoszcz
  6. Góra

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Elblągu