Czy to Twoja firma?

Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy praca

Elbląg

Jesteśmy Polskim Czerwonym Krzyżem, najstarszą organizacją humanitarną w Polsce, której korzenie sięgają 1919 roku. Nasza siedziba główna znajduje się w sercu Warszawy, ale nasze działania rozciągają się na cały kraj. Od ponad wieku jesteśmy świadkami i uczestnikami najważniejszych wydarzeń w historii Polski - od konfliktów zbrojnych, przez katastrofy naturalne, po przemiany społeczne i polityczne.

Nasza misja to zapobieganie i łagodzenie ludzkiego cierpienia oraz ochrona godności każdej osoby, bez względu na jej pochodzenie, rasę, płeć czy przekonania. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i pomoc, a nasze ponad 4570 sióstr PCK codziennie to potwierdza, niosąc wsparcie tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Oferujemy szeroki wachlarz usług - od pomocy społecznej, przez dożywianie i dostarczanie paczek żywnościowych, zestawów higienicznych, odzieży, aż po zapomogi pieniężne. Nie zapominamy także o opiece medycznej, szkoleniu kadr ratowniczych i edukacji sanitarnej. Nasze centra integracji dla uchodźców, pomoc psychologiczna i prawna, doradztwo zawodowe, honorowe krwiodawstwo oraz kampanie społeczne i edukacja zdrowotna to tylko niektóre z działań, które podejmujemy, aby pomagać efektywniej i szerzej.

Jesteśmy dumni z naszych bogatych tradycji, ale równocześnie nieustannie inwestujemy w nowoczesność. Stosujemy najnowsze technologie, takie jak specjalne samochody ratownicze, drony czy mobilne punkty sanitarne, aby nasza pomoc była jeszcze bardziej skuteczna. Rozwijamy ogólnopolski System Ratownictwa, który jest naszym znakiem rozpoznawczym i przewagą konkurencyjną.

Nasza historia to nie tylko przeszłość, ale i przyszłość. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, jesteśmy gotowi stawić czoła nowym wyzwaniom, zawsze z troską o dobro i godność człowieka. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej misji - razem możemy więcej.

Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy

Praca alert - powiadomienia

Praca Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy

  • Opiekun osób starszych

    Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy
    • Elbląg
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy

Siedziba główna

Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdynia
  2. Łódź
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy - oferty archiwalne

  • Opiekun środowiskowy

    • Elbląg
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad osobami starszymi i chorymi.
      Umowa zlecenie, godziny pracy między 07:00- 18:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagany ukończony kurs opiekuna osób starszych lub w trakcie kursu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 do 25 PLN
  • Referent ds. statutowych

    • Elbląg
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat

      Praca administracyjno-biurowa związana z organizacją i obsługą działalności opiekuńczej
      Jedna zmiana 7.30-15.30
      Umowa o pracę na czas zastępstwa

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, pożądana znajomość spraw kadrowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Elblągu