Czy to Twoja firma?

Sąd Okręgowy w Elblągu praca

Elbląg
Sąd Okręgowy w Elblągu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Sąd Okręgowy w Elblągu

Praca alert - powiadomienia

Praca Sąd Okręgowy w Elblągu

Mapa Sąd Okręgowy w Elblągu

Oddział 1

Oddział 2

Sąd Okręgowy w Elblągu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Sąd Okręgowy w Elblągu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Sąd Okręgowy w Elblągu - oferty archiwalne

  • Sądowy specjalista w zakresie psychologii w opiniodawczym zespole sądowych specjalistów

    • Elbląg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zgodnie ze stanowiskiem
      Więcej informacji o naborze oraz dokumenty do pobrania dostępne są na stronie internetowej
      Nabór do 08.02.2024 3 r.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wyższe studia z zakresu psychologii w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskany tytuł zawodowy magistra lub ukończone zagraniczne studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiadanie co najmniej 3-letniego stażu pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo odbyta 3-letnia praktyka kliniczna; pełna zdolność do czynności prawnych;posiadanie przez kandydata obywatelstwa polskiego lub obywatelstwa innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej albo obywatelstwa innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje kandydatowi prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych w tych przepisach;nieposzlakowana opinia;kandydat nie został skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;stan zdrowia kandydata pozwalający na zatrudnienie na stanowisku sądowego specjalisty.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Elblągu