Czy to Twoja firma?

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu praca

Elbląg

W sercu malowniczego Elbląga, przy ulicy Grunwaldzkiej 108, znajduje się instytucja, która każdego dnia dba o zdrowie publiczne i bezpieczeństwo żywności – jesteśmy Powiatowym Inspektoratem Weterynarii w Elblągu. Nasza działalność to nie tylko praca, to misja, którą realizujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając o najwyższe standardy w produkcji żywności pochodzenia zwierzęcego.

Nasza rola w społeczności jest kluczowa – sprawujemy nadzór nad lokalnymi zakładami, które każdego dnia dostarczają produkty spożywcze na stoły mieszkańców. Zajmujemy się również kontrolą eksportu i importu tych produktów, co pozwala nam zapewnić, że zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, dostarczane są wyłącznie bezpieczne i zdrowe produkty.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze świadectwa zdrowia są uznawane przez kraje trzecie – to świadczy o naszym profesjonalizmie i wysokich standardach, które reprezentujemy. Prowadzimy również postępowania administracyjne i egzekucyjne, które są niezbędne do utrzymania porządku i przestrzegania przepisów w branży.

W naszej codziennej pracy niezwykle ważne jest pobieranie próbek do urzędowych badań. To dzięki nim możemy zagwarantować, że żywność, którą spożywają mieszkańcy, jest wolna od szkodliwych substancji i zanieczyszczeń. Obsługujemy również zaawansowane programy komputerowe, które pomagają nam w monitorowaniu i zapewnieniu bezpieczeństwa żywności pochodzenia zwierzęcego.

Wszystko to robimy z myślą o Was – mieszkańcach i konsumentach, którzy zasługują na to, co najlepsze. Jesteśmy tu, aby służyć naszą wiedzą i doświadczeniem, dbając o to, aby każdy mógł cieszyć się zdrową i bezpieczną żywnością. Zapraszamy do współpracy i dialogu, bo razem możemy więcej dla dobra nas wszystkich i naszego pięknego regionu.

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Weterynarz Elbląg
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu

Mapa Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdynia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu - oferty archiwalne

  • Inspektor weterynaryjny w zespole ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji

    • Elbląg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kontrola przestrzegania warunków weterynaryjnych w zakładach zatwierdzonych i rejestrowanych na terenie powiatu elbląskiego,kontrola gospodarstwa w zakresie pozyskiwania mleka, sprawuje nadzór w zakładach prowadzących działalność w zakresie rolniczej sprzedaży detalicznej i sprzedaży bezpośredniej, pobieranie próbek do badań urzędowych w nadzorowanych zakładach,przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych oraz innych pism wiązanych z prowadzonym postępowaniem,sporządza wymaganą sprawozdawczość w zakresie działalności Zepołu.
      Jedna zmiana 07:00- 15:00
      Miejsce pracy Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu, teraz gminy Miasta Elbląg, teren powiatu elbląskiego.
      Nabór do 29.07.2022 r.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B
      • Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe zootechniczne, rolnicze, biotechnologia żywności, weterynaryjne (prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terenie RP, aktualne zaświadczenie dot. wyłączenie lekarza wet.) Znajomość prawa z zakresu:ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. o Inspekcji Weterynaryjnej (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz.306), rozporządzenia nr 852/2004 UE z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. L 139 z 30.04.2004), rozporządzenia nr 853/2004 UE z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. L 139 z 30.04.2004), ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz.1233) Umiejętność obsługi komputera oraz oprogramowania biurowego ( pakiet MS Office Exel, WORD), umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, samodzielność, Komunikatywność i rzetelność, posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. znajomość języków obcych / poziom znajomości: posiadanie prawa jazdy kategorii B,znajomość języka angielskiego na poziomie B 2 (zaświadczenie lub oświadczenie).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Elblągu