Czy to Twoja firma?

Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej praca

Elbląg

Od momentu naszego powstania w 1998 roku, w Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej wkładamy serce w działania na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych. Nasza misja to zrzeszanie osób i organizatorów, którzy z pasją angażują się w pomoc społeczną, tworząc bezpieczne i wspierające środowisko dla tych, którzy potrzebują wsparcia.


Z dumą oferujemy szeroki wachlarz usług, które obejmują poradnictwo specjalistyczne, prowadzenie świetlic środowiskowych dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla zawodowej kadry pomocy społecznej. Nasze działania nie ograniczają się do granic naszego miasta – prowadzimy również Środowiskowe Domy Samopomocy w Jegłowniku i Kwietniewie oraz sezonowo Ośrodek Terapeutyczno-Integracyjny "Stokrotka" w Stegnie.

Jesteśmy organizacją, która nieustannie poszukuje nowych metod i technik działania w zakresie polityki społecznej. Innowacyjność jest dla nas kluczem do skutecznej pomocy i rozwoju społecznego. Nasze działania wykraczają poza lokalne ramy – współpraca z Obwodem Kaliningradzkim świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu i otwartości na wymianę doświadczeń.

Zaangażowanie w naszą pracę przejawia się również poprzez oferowanie porad prawnych, wsparcia psychologa oraz pomocy w załatwianiu codziennych spraw urzędowych. Dla nas liczy się każdy aspekt życia naszych podopiecznych, dlatego staramy się być wsparciem w każdej, nawet najmniejszej potrzebie.

Jako aktywna organizacja, cieszymy się stabilnością i zaufaniem, które budowaliśmy przez lata. Nasze początki, kiedy to liczyliśmy 23 członków, były skromne, ale pełne determinacji. Dziś jesteśmy silni naszym doświadczeniem, wiedzą i przede wszystkim ludźmi, którzy są sercem tej organizacji.

W naszej pracy kierujemy się wartościami, które są fundamentem naszych działań. Chociaż nie zostały one tutaj wymienione, to właśnie one kształtują naszą codzienną pracę i relacje z ludźmi, którym pomagamy. Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do naszej społeczności, aby razem tworzyć lepszą przyszłość dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej

Praca alert - powiadomienia

Praca Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej

 • Pedagog-terapeuta

  Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej
  • Dzierzgoń
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Mapa Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej

Siedziba główna

Środowiskowy Dom Samopomocy Jegłownik

Środowiskowy Dom Samopomocy Kwietniewo

Ośrodek wypoczynkowo - integracyjny „Stokrotka”

ul. Spacerowa 2 82-103 Stegna

Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Gdańsk
 2. Gdynia
 3. Elbląg
 4. Olsztyn
 5. Warszawa
 6. Grudziądz
 7. Otwock
 8. Turek
 9. Legnica
 10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Elblągu