Czy to Twoja firma?

Maciej Piotr Cichoński CIT - Cichoński International Transport praca

Elbląg

Witaj, nazywam się Maciej Piotr Cichoński i jestem dumny, że mogę przedstawić Ci naszą firmę - CIT- Cichoński International Transport. Nasze korzenie tkwią w malowniczym województwie warmińsko-mazurskim, a dokładniej w gościnnym Elblągu, skąd od wielu lat dostarczamy nasze usługi transportowe.

Nasza wieloletnia obecność na rynku to nie tylko świadectwo naszej wytrwałości, ale także odzwierciedlenie zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. W CIT- Cichoński International Transport stawiamy na doświadczenie i profesjonalizm, co przekłada się na wysoki poziom obsługi. Nasi pracownicy to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego zadania, gwarantując kompetencje niezbędne do realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć.

Rozumiemy, że w branży transportowej kluczowe są nie tylko terminowość, ale i bezpieczeństwo przewożonych towarów. Dlatego każde zlecenie traktujemy z indywidualnym podejściem, dbając o to, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i najwyższej jakości.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że w CIT- Cichoński International Transport każdy klient i każdy ładunek jest dla nas ważny. Jesteśmy tu, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić transport na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali CIT- Cichoński International Transport. Razem możemy pokonać każdą drogę.

Maciej Piotr Cichoński CIT- Cichoński International Transport najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Elbląg
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Maciej Piotr Cichoński CIT- Cichoński International Transport

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Maciej Piotr Cichoński CIT- Cichoński International Transport

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Maciej Piotr Cichoński CIT- Cichoński International Transport

Adres rejestrowy

Praca Maciej Piotr Cichoński CIT- Cichoński International Transport - oferty archiwalne

  • Kierowca c+e

    Maciej Piotr Cichoński CIT- Cichoński International Transport
    • Elbląg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa sklepów spożywczych, załadunek, rozładunek towaru wózkiem elektrycznym
      Praca na terenie kraju, w godzinach wieczornych- nocnych, codziennie powrót do Elbląga

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie, wymagane prawo jazdy kat. C+E oraz uprawnienia na przewóz rzeczy, karta kierowcy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 371,43 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 6-7 tys. netto (do uzgodnienia)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca międzynarodowy

    • Elbląg

      Transport na terenie UE, zabezpieczanie ładunku (pod plandekę)
      Praca w delegacji na terenie UE

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w zawodzie, wymagane prawo jazdy C+E oraz uprawnienia na przewóz rzeczy, karta kierowcy, ADR- mile widziane

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 6-7 tys netto, do uzgodnienia w zależności od systemu pracy i ilości tras

    • Elbląg
    • część etatu

      Dystrybucja towarów do sklepów
      Praca tylko w weekendy
      Rodzaj umowy: na czas określony 1/4 etatu z możliwością przedłużenia
      Miejsce pracy: Elbląg + okolice (Pruszcz Gdański, Trójmiasto, Braniewo)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie w zawodzie min. 1 rok, wymagane prawo jazdy kat. C+E oraz uprawnienia na przewóz rzeczy, karta kierowcy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 1/4 etatu, wynagrodzenie wypłacane za dzień pracy,
      • System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny

Pracodawcy w Elblągu