Czy to Twoja firma?

Społem Śródmiejska Spółdzielnia Spożywców w Łodzi praca

Łódź
Społem Śródmiejska Spółdzielnia Spożywców w Łodzi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Społem Śródmiejska Spółdzielnia Spożywców w Łodzi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Społem Śródmiejska Spółdzielnia Spożywców w Łodzi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Społem Śródmiejska Spółdzielnia Spożywców w Łodzi

Siedziba główna

Społem Śródmiejska Spółdzielnia Spożywców w Łodzi poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Społem Śródmiejska Spółdzielnia Spożywców w Łodzi
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Społem Śródmiejska Spółdzielnia Spożywców w Łodzi - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, dbałość o porządek na hali sprzedażowej i magazynowej, przyjmowanie dostaw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: dyspozycyjność, Punktualność, Komunikatywność, Umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Obsługa kasy fiskalnej i komputera [Inne] : Konieczność posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Prowizyjny

    • Łódź
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole, Punktualność, dyspozycyjność, Komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Łodzi