Comex Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Comex Polska sp. z o.o. praca

Oświęcim

Firma Comex Polska zajmuje się rozwojem i wdrażaniem nowoczesnych opatentowanych technologii w zakresie produkcji i separacji materiałów. Comex oferuje swoje usługi i specjalistyczne urządzenia na terenie całego świata w oparciu o własne konstrukcje i innowacyjne rozwiązania m.in. w oparciu o systemy wizyjne i aparaturę rentgenowską. Oferowane technologie wdrażane są w wielu dziedzinach i branżach, co powoduje, że praca w firmie Comex jest procesem dynamicznym i często niepowtarzalnym z możliwościami nieustannego rozwoju oraz nawiązywania kontaktów z innymi firmami lub partnerami.

Comex Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konstruktor Oświęcim
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Comex Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Comex Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Konstruktor maszyn

    FUKS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Konstruktor

    RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.
    • Tychy
    Polecana
    Wygasa
  • Konstruktor-Elektronik (M/K)

    Kontakt-Simon S.A. Wizytówka
    • Czechowice-Dziedzice
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Comex Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kęty
  2. Andrychów
  3. Bielsko-Biała
  4. Jaworzno
  5. Katowice
  6. Kraków
  7. Oświęcim
  8. Wadowice
  9. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Comex Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier projektu – KONSTRUKTOR MECHANIK

    • Oświęcim
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

      Inżynier projektu – KONSTRUKTOR MECHANIK

      Zakres obowiązków

      • projektowanie maszyn i instalacji;
      • opracowywanie dokumentacji wykonawczej;
      • opracowywanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych;
      • nadzór na etapem wykonania i montażu;
      • udział w uruchomieniach urządzeń u klienta;
      • obsługa i optymalizacja systemów sortujących w laboratorium pomiarowym;
      • przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych;
      • współpraca z klientem.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mile widziana znajomość zagadnień górnictwa i geologii;
      • praktyczna znajomość przynajmniej jednego z dostępnych na rynku środowisk projektowych CAD (preferowany Autodesk Inventor);
      • umiejętność doboru komponentów systemów pneumatycznych i automatyki;
      • mile widziane doświadczenie w projektowaniu systemów transportowych;
      • samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność pracy w zespole;
      • dobra znajomość języka angielskiego;
      • Prawo jazdy kategorii B.

      Oferujemy

      • pracę z nowoczesnymi technologiami oraz możliwość nieustannego rozwoju;
      • uczestnictwo w projektach badawczo – rozwojowych na poziomie krajowym i światowym;
      • międzynarodowe kontakty;
      • atrakcyjne wynagrodzenie;
      • przyjazne grono współpracowników;
      • możliwość okazjonalnych wyjazdów w ciekawe miejsca

Pracodawcy w Oświęcimiu