Czy to Twoja firma?

DIAMANTI MARTA PERSKA praca

Oświęcim
DIAMANTI MARTA PERSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy DIAMANTI MARTA PERSKA

Praca alert - powiadomienia

Praca DIAMANTI MARTA PERSKA

  • Brygadzista brukarz

    DIAMANTI MARTA PERSKA
    • Oświęcim
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Brukarz

    • Oświęcim
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DIAMANTI MARTA PERSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DIAMANTI MARTA PERSKA - oferty archiwalne

  • Brukarz

    • Oświęcim
    • Zakres obowiązków

      układanie kostki, cięcie piłą, obsługa niwelatora

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, umiejętności związane z zawodem. Miejsce wykonywania pracy: teren Małopolski i Śląska - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Oświęcimiu