Czy to Twoja firma?

KRZYSZTOF ŚLAGA ECO INWEST praca

Oświęcim

Witajcie, nazywamy się Eco Inwest i jesteśmy dumą Oświęcimia, gdzie od ponad dwóch dekad kształtujemy krajobraz małopolskiego budownictwa. Nasza historia to opowieść o pasji, innowacji i ciężkiej pracy, która przekłada się na ponad 4000 zrealizowanych projektów w Polsce i Czechach.


Specjalizujemy się w budowie domów, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim energooszczędne i pasywne. Dzięki technologii IZODOM2000, nasze budynki wyróżniają się wyjątkową izolacyjnością i trwałością. To nie tylko udoskonalony szalunek tracony, to przyszłość budownictwa, która już dziś jest dostępna dla naszych klientów.

Nasze usługi są kompleksowe – zaczynamy od projektowania, przez realizację fundamentów płytowych, aż po finalne oddanie kluczy do rąk szczęśliwych właścicieli. Rozumiemy, że każdy teren ma swoje wyzwania, dlatego oferujemy projektowanie i realizację fundamentów nawet w trudnych warunkach geologicznych i szkodach górniczych.

Solidność, terminowość i konkurencyjność to wartości, które wyznaczają kierunek naszych działań. Indywidualne podejście do klienta, doświadczenie zdobyte latami oraz pisemna gwarancja to nasze obietnice, które zawsze staramy się spełniać. Dzięki temu, przez 14 lat nieustannego rozwoju, zbudowaliśmy silną pozycję rynkową i zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów.

Nasza wykwalifikowana kadra inżynierska to fundament naszej przewagi konkurencyjnej. Fachowe doradztwo od etapu planowania po zakończenie budowy oraz ciągłe śledzenie zmian w przepisach prawa budowlanego pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy Eco Inwest – budujemy przyszłość, dbając o środowisko i komfort naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.

Oferty pracy KRZYSZTOF ŚLAGA ECO INWEST

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRZYSZTOF ŚLAGA ECO INWEST

Mapa KRZYSZTOF ŚLAGA ECO INWEST

ECO INWEST Krzysztof Ślaga | Płyty fundamentowe | szkody górnicze | 20 lat na rynku

Nasza Siedziba

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
KRZYSZTOF ŚLAGA ECO INWEST
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Białystok
  3. Rybnik
  4. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Oświęcimiu