Czy to Twoja firma?

ETAK sp. z o.o. praca

Oświęcim

Jako ETAK, dumnie stojąc na straży jakości i innowacji w branży elektrotechnicznej, pragniemy podzielić się z Wami naszą historią i wartościami, które kształtują naszą firmę od ponad ćwierćwiecza. Nasze korzenie tkwią w malowniczych Wadowicach, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy produkty, które rozświetlają życie naszych klientów.

Nasza specjalność to szeroka gama produktów elektrotechnicznych, w tym nowoczesne źródła światła LED, żarówki LED, a także lampy wyładowcze i świetlówki o różnych specyfikacjach. Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo, jakość, trwałość i zadowolenie klienta, co jest dla nas nie tylko obietnicą, ale codzienną praktyką.

W ETAK rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to fundament naszej stabilnej pozycji na rynku. Dlatego też nie idziemy na kompromisy, gdy chodzi o jakość naszych produktów. Odrzucamy praktyki takie jak dropshipping czy wysyłki z magazynów zewnętrznych, które mogą wpływać na czas realizacji zamówienia i ryzyko uszkodzenia towaru. Zamiast tego, towary dostępne są fizycznie na naszym magazynie, gdzie każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką.

Nasze bogate doświadczenie i wiedza to nasza przewaga konkurencyjna. Oferujemy nie tylko produkty, ale również wsparcie techniczne i doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu. Rozumiemy, że czas naszych klientów jest cenny, dlatego gwarantujemy szybką wysyłkę i pełną kontrolę nad jakością i stanem technicznym sprzedawanego produktu.

W ETAK jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są synonimem niezawodności i innowacji. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już od lat cenią sobie nasze zaangażowanie i profesjonalizm. Razem możemy tworzyć jaśniejszą przyszłość.

ETAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ETAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ETAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ETAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ETAK Sp. z o.o.

Hurtownia Elektryczna ETAK.EU

ETAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ETAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Oświęcim
  3. Katowice
  4. Libiąż
  5. Sosnowiec
  6. Wola
  7. Zator

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ETAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - magazynier

    • Oświęcim
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzedawca - magazynier

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 2 miesięcy, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie jednozmianowym od 8:00 do 16:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. b

    • Oświęcim

      transport towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B. Miejsce wykonywania pracy: trasy krajowe do 80km od Oświęcimia. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 2 miesięcy, po okresie próbnym możliwość dalszej współpracy, praca w systemie jednozmianowym od 8:00 do 16:00

      Oferujemy

  • Magazynier

    • Oświęcim

      komletacja zamówień, weryfikacja prawidłowości dostaw zgodnie z załączoną specyfikacją towarową

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 2 miesięcy, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie jednozmianowym od 8:00 do 16:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Oświęcimiu