Czy to Twoja firma?

POROWSKI CONSULTING sp. z o.o. praca

Oświęcim

Od ponad trzydziestu lat, POROWSKI CONSULTING z dumą służy mieszkańcom Oświęcimia i okolic swoją głęboką wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie rachunkowości. Jako firma z wieloletnią tradycją, rozumiemy, jak ważne jest zaufanie i budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami. Nasza historia zaczęła się w 1991 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ale nasze usługi są znacznie szersze. Oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe i prawne, które obejmuje także wsparcie w obrocie z zagranicą. Zajmujemy się również zakładaniem i likwidacją firm, reprezentowaniem przed Urzędem Skarbowym i sądami administracyjnymi, a także rozliczeniami płac i ZUS pracowników. Dla naszych klientów przygotowujemy wnioski o dotacje z Urzędu Pracy oraz o zwrot podatku VAT od zakupu materiałów budowlanych. Ponadto, zapewniamy obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK), co jest wyrazem naszej dbałości o najnowsze standardy w księgowości.

Nasza firma jest synonimem wysokiego poziomu wiedzy i kompetencji, co jest bezpośrednim wynikiem naszej wieloletniej działalności. Rozumiemy, że każdy klient jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być partnerem dla biznesów w różnych etapach ich rozwoju, od momentu ich powstania, aż po codzienne wsparcie operacyjne.

W POROWSKI CONSULTING wierzymy, że nasza praca to nie tylko liczby i przepisy, ale przede wszystkim ludzie i ich biznesy. Dlatego każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były nie tylko profesjonalne, ale także bliskie i zrozumiałe dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie doświadczenie, rzetelność i osobiste podejście do spraw rachunkowych i podatkowych. Razem możemy osiągnąć więcej.

POROWSKI CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Oświęcim
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy POROWSKI CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POROWSKI CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POROWSKI CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Biuro Katowice

Biuro Kęty

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
POROWSKI CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Andrychów
  3. Bielsko-Biała
  4. Kęty
  5. Kraków
  6. Libiąż
  7. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POROWSKI CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Asystent księgowego (pol/ukr)

    • Oświęcim
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wprowadzanie danych do systemu księgowego, układanie dokumentów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie w pracy w księgowości, umiejętności związane z zawodem. Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim, ul. Piłsudskiego 15f. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zcas określony, możliwe również zatrudnienie w ramach umowy zlecenie - do uzgodnienia z pracodawcą, praca w systemie jednozmianowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Oświęcimiu