Czy to Twoja firma?

POROWSKI CONSULTING Leszek Porowski praca

Oświęcim

Od ponad trzech dekad Porowski Consulting jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w branży podatkowej. Nasza historia zaczęła się w 1991 roku, a od tego czasu nieustannie budujemy zaufanie wśród naszych Klientów, którzy cenią sobie nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego zadania.


Z siedzibą w Oświęcimiu, jesteśmy lokalnym liderem, który jednak z powodzeniem obsługuje Klientów z różnych regionów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych korporacji, jak i małych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Rozumiemy, że każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego nasze usługi księgowe, kadrowe i płacowe są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.

W Porowski Consulting stawiamy na jakość i innowacyjność. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami w przepisach podatkowych. To pozwala nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie, co jest naszą wizytówką i przyczyną, dla której Klienci nam ufają.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Nasze usługi są stale udoskonalane, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku i naszych Klientów. Nasza firma to nie tylko liczby i raporty, to przede wszystkim ludzie – zarówno nasi pracownicy, jak i Klienci, z którymi budujemy trwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Zapraszamy do współpracy z Porowski Consulting – razem możemy osiągnąć więcej.

POROWSKI CONSULTING Leszek Porowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Oświęcim
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy POROWSKI CONSULTING Leszek Porowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POROWSKI CONSULTING Leszek Porowski

Mapa POROWSKI CONSULTING Leszek Porowski

Siedziba główna

Biuro Katowice

Biuro Kęty

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
POROWSKI CONSULTING Leszek Porowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rybnik
  3. Katowice
  4. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Oświęcimiu