Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagajnik praca

Łódź

Jesteśmy Spółdzielnią Mieszkaniową "Zagajnik", Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie zarządzania i utrzymania nieruchomości. Nasza podróż rozpoczęła się w listopadzie 2001 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na stworzenie miejsca, w którym każdy lokator może czuć się bezpiecznie i komfortowo w swoim domu.

Znajdujemy się w sercu Łodzi, przy ulicy Radlińskiej 3, gdzie z pasją i zaangażowaniem dbamy o każdy szczegół związany z nieruchomościami, które nam powierzono. Jako mała organizacja, jesteśmy blisko naszych mieszkańców i ich potrzeb, co pozwala nam na szybką i skuteczną reakcję na każde wyzwanie.

Nasza oferta skupia się na zapewnieniu kompleksowych usług remontowych i konserwacyjnych. Z dumą prezentujemy nasz plan prac remontowych na rok 2024, który jest wynikiem naszego doświadczenia i ciągłego dążenia do doskonałości. Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie nieruchomości w doskonałym stanie, dlatego każdego roku dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były przemyślane i skuteczne.

Wiem, że awarie mogą przytrafić się w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego oferujemy naszym mieszkańcom pogotowie techniczne dostępne po godzinach pracy, w dni wolne i święta. Nasz zespół specjalistów jest zawsze gotowy, aby szybko i efektywnie rozwiązać każdy problem, od instalacji wodno-kanalizacyjnych po elektryczne i gazowe.

W Spółdzielni Mieszkaniowej "Zagajnik" stawiamy na bliskie relacje i otwartą komunikację. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki współpracy i wzajemnemu zaufaniu możemy tworzyć społeczność, w której każdy czuje się doceniony i bezpieczny.

Zapraszamy do kontaktu i poznania nas bliżej. Razem możemy zadbać o to, aby Twój dom był zawsze miejscem, do którego chcesz wracać.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagajnik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Łódź
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagajnik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagajnik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Główny Księgowy/Główna Księgowa

    iView Recruitment
    • Danielów
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Księgowa

    WOJ-ART. sp. z o.o.
    • Skierniewice
    • praca od zaraz
    • 4 300-5 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagajnik

Siedziba główna

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagajnik - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. finansowo-księgowych

    Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagajnik
    • Łódź
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      księgowanie faktur, dowodów wewnętrznych, rozliczanie podatku VAT, sporządzanie list płac i deklaracji ZUS, sprawdzanie sald kont księgowych, wystawianie faktur sprzedaży, mile widziana znajomość zagadnień związanych ze spółdzielniami mieszkaniowymi.

      [Godzina zakończenia pracy] : 15:30
      [Praca na okres próbny] : 3 miesiące

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator-hydraulik

    • Łódź
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat

      Wykonywanie drobnych prac remontowo-konserwacyjnych ogólnobudowlanych w częściach wspólnych budynków mieszkaniowych wewnątrz i na zewnątrz ( np.: murarskie, malarskie, dekarskie, ślusarskie, stolarskie, blacharskie, itp.)
      Obsługa konserwacyjno-eksploatacyjna w budynkach mieszkaniowych wielorodzinnych wewnętrznej instalacji. Odczyty wodomierzy, ciepłomierzy, liczników elektrycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : dodatkowo mile widziane świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do: eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci dla urządzeń: elektrycznych do 1 kV, wytwarzających, przesyłających i zużywających ciepło (węzły cieplne).

      Oferujemy

    • Łódź
    • 3 000 zł / mies.

      Księgowanie faktur, dowodów wewnętrznych, rozliczanie podatku VAT, sporządzanie list płac i deklaracji ZUS, sprawdzanie sald kont księgowych, wystawianie faktur sprzedaży. Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze spółdzielniami mieszkaniowymi.

      [Praca na okres próbny] : 3 miesiące-okres próbny

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Łodzi