Czy to Twoja firma?

STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA praca

Łódź

Witaj w STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA – Twojej oazie piękna i relaksu w sercu Łodzi. Nasza przestrzeń została stworzona z myślą o tych, którzy pragną chwili wytchnienia od codzienności i pragną zadbać o swoje piękno w przyjaznej atmosferze.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej oferty, to możemy zapewnić, że każdy, kto przekroczy próg naszego salonu, zostanie otoczony profesjonalną opieką i uwagą. Nasza lokalizacja w Łodzi jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA wierzymy, że piękno to coś więcej niż tylko zewnętrzne atrybuty. To stan umysłu, uczucie harmonii i spokoju, które emanuje od środka. Dlatego nasze podejście do pielęgnacji urody jest holistyczne – skupiamy się na tym, aby każda wizyta była dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem, które odnowi nie tylko Twoje ciało, ale i ducha.

Nasza oferta, choć nie opisana w szczegółach, z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Specjalizujemy się w różnorodnych zabiegach kosmetycznych, które są wykonywane z użyciem najnowszych technologii i produktów najwyższej jakości. Zawsze stawiamy na innowacyjność i doskonałość – to nasze niepisane wartości, które kierują nami każdego dnia.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Łodzi i doświadczenia profesjonalizmu, który jest synonimem STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA. Odkryj swoje piękno na nowo i pozwól nam zadbać o Ciebie w sposób, na jaki zasługujesz.

STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA

Mapa STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA

Siedziba główna w Łodzi

STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA - oferty archiwalne

  • Fryzjer damsko - męski

    STUDIO URODY JOANNA ZARĘBSKA
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - mycie głowy/włosów
      - strzyżenie włosów
      - farbowanie
      - balejage
      - upięcia okolicznościowe
      - barbering (broda, wąsy)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjerstwo
      • Inne wymagania: - staż pracy: mile widziany 1 rok - umiejętność strzyżenia na stanowisku damskim lub męskim - umiejętność farbowania włosów, ombre, sombre, balayage - upięcia okolicznościowe - kreatywność, staranność - umiejętność organizacji pracy własnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi