Czy to Twoja firma?

ENERGA KOGENERACJA sp. z o.o. praca

Elbląg

W sercu naszej działalności leży pasja do dostarczania energii, która napędza codzienne życie i przemysł. Jako ENERGA Kogeneracja, jesteśmy dumni z naszej roli w produkcji ciepła, pary technologicznej oraz energii elektrycznej. Nasze operacje rozciągają się na cztery strategiczne lokalizacje: Elbląg, Kalisz, Żychlin i Wyszogród, gdzie każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości.


W Elblągu, nasza elektrociepłownia to nie tylko źródło energii, ale i serce lokalnej społeczności. Dostarczamy ciepło do domów mieszkańców, wspierając komfort ich życia, a także parę technologiczną dla tak prestiżowych klientów jak Elbląski Browar Grupy Żywiec. To nasze zaangażowanie w lokalne potrzeby czyni nas nie tylko dostawcą, ale i partnerem w codziennym życiu.

Nie ograniczamy się jednak do jednego miasta. Nasze usługi outsourcingu energetycznego, akredytowane laboratorium oraz bocznica kolejowa to dowód na to, że nasze ambicje i możliwości wykraczają poza lokalne ramy. Jesteśmy gotowi do współpracy na terenie całego kraju, zawsze z troską o najwyższą jakość i efektywność.

W ENERGA Kogeneracja, każdy dzień to nowy krok w kierunku przyszłości. Mimo że nie możemy się podzielić naszą historią czy misją, nasze działania mówią same za siebie. Stawiamy na innowacje i nieustanny rozwój, aby sprostać oczekiwaniom rynku i potrzebom naszych klientów.

Zarządzani przez doświadczony zespół, z Michałem Wawrynem na czele jako Prezesem Zarządu, kierujemy się wizją, która łączy tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy firmą, która stoi mocno na ziemi, ale jednocześnie patrzy w przyszłość, aby być liderem w branży energetycznej.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy, tak jak my, wierzą w moc energii. Razem możemy więcej. Razem możemy lepiej. Razem tworzymy jutro.

ENERGA KOGENERACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia

Oferty pracy ENERGA KOGENERACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGA KOGENERACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa ENERGA KOGENERACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ENERGA KOGENERACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Elblągu