Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADA Henryka Węgrzynowska praca

Opole

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Handlowym "ADA", założonym z pasji i zaangażowania w Opole, gdzie nasza przygoda rozpoczęła się 1 sierpnia 1992 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości oraz usługi, które ułatwiają codzienne życie i prowadzenie biznesu.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej, oferując szeroki asortyment artykułów, od wyrobów z papieru i tektury, przez żywność, napoje, wyroby tytoniowe, tekstylia, perfumy, kosmetyki, aż po artykuły użytku domowego i chemiczne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach, a różnorodność oferty pozwala nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

W dobie cyfrowej transformacji nie zapominamy również o klientach online, prowadząc sprzedaż detaliczną przez domy sprzedaży wysyłkowej oraz internet, co pozwala na łatwy i szybki dostęp do naszych produktów z każdego miejsca na świecie.

Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność w biznesie, dlatego w naszej ofercie znajduje się również wynajem i zarządzanie nieruchomościami, a także wynajem maszyn i urządzeń. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na rozwoju swoich przedsiębiorstw, mając pewność, że zaplecze logistyczne i techniczne jest w dobrych rękach.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, to nasze wieloletnie doświadczenie i zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, są dla nas najlepszym świadectwem. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z każdym dniem staramy się być jeszcze lepsi.

Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę i relacje, które budujemy z naszymi partnerami. Zapraszamy Cię do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "ADA". Razem możemy więcej!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADA Henryka Węgrzynowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADA Henryka Węgrzynowska

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADA Henryka Węgrzynowska

  • Pomoc księgowej

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADA Henryka Węgrzynowska
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADA Henryka Węgrzynowska

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADA Henryka Węgrzynowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Opole
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Warszawa
  5. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADA Henryka Węgrzynowska - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Opole
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie towarów, wydawanie towarów wg dokumentów, prace polegające na rozmieszczaniu towarów na magazynie wg określonych schematów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik magazynu

    • Kłodzko

      nadzorowanie sprawnego działania magazynu oraz sprzedaży;
      organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego;
      planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;
      poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;
      koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji;
      odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów;
      rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu;
      odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji;
      odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
      • Uprawnienia: Zarządzanie zespołem, prawo jazdy kat B, praca z komputerem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Prowizyjny
  • Magazynier - kierowca

    • Opole
    • 3 300 zł / mies.

      Przyjmowanie towarów, wydawanie towarów w/g dokumentów, prace polegające na rozmieszczaniu towarów na magazynie w/g określonych schematów
      Obsługa klientów - bieżąca.
      Szykowanie towarów na trasę.
      Obsługa wózka widłowego wewnętrznego i paleciaka elektrycznego.
      Współpraca z pozostałymi pracownikami, której celem jest zaspokojenie zapotrzebowania klientów prowadzących działalność gospodarczą.
      Praca w godz. 7:00-15:00, 8:30-16:30, data rozpoczęcia zatrudnienia do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, możliwość wykonania uprawnień w firmie, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: możliwość awansu

Pracodawcy w Opolu