Czy to Twoja firma?

Fundacja Przemijanie praca

Opole

Od ponad dekady Fundacja „Przemijanie” z Opola stoi na straży godności i komfortu życia osób starszych, niesamodzielnym, niepełnosprawnym i nieuleczalnie chorym. Nasze działania skupiają się na niesieniu ulgi w cierpieniu i wsparciu rodzin w opiece nad bliskimi. Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na szacunek i troskę, niezależnie od wieku czy stanu zdrowia.

Nasza misja wykracza poza bezpośrednią opiekę – dążymy do tego, aby edukować społeczeństwo i zmieniać postrzeganie starości oraz niepełnosprawności. Wierzymy, że poprzez nasze działania możemy przywrócić godność tym, którzy często zostali zapomniani przez system opiekuńczy lub okoliczności życiowe.

Oferujemy szeroki zakres usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. Wsparcie pielęgniarki, usługi opiekuńcze dostępne każdego dnia, poradnictwo prawne, zajęcia aktywizujące dla osób z demencją lub alzheimerem, a także rehabilitacja ruchowa to tylko część z tego, co przygotowaliśmy dla osób potrzebujących. Ponadto, prowadzimy wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, co umożliwia dostęp do niezbędnych narzędzi wspomagających codzienne funkcjonowanie.

Jesteśmy dumni, że nasza działalność jest wspierana przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Urząd Miasta Opole. To pozwala nam na realizację programów, które mają realny wpływ na poprawę jakości życia seniorów i ich rodzin. Prowadzimy również szkolenia dla profesjonalnych opiekunów oraz organizujemy grupy wsparcia, bo wierzymy, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest kluczem do budowania silnej i empatycznej społeczności.

W Fundacji „Przemijanie” każdy dzień to nowa szansa, aby zrobić różnicę. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze wartości i chcą przyczynić się do tworzenia lepszego świata dla seniorów. Razem możemy więcej.

Fundacja Przemijanie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Fundacja Przemijanie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Przemijanie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fundacja Przemijanie

Siedziba główna

Fundacja Przemijanie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Fundacja Przemijanie - oferty archiwalne

  • Opiekun medyczny

    Fundacja Przemijanie
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Do zakresu bowiązków pracownika zatrudnionego na stanowisku Opiekun Medyczny należy:
      - dbanie o higienę otoczenia pacjenta
      - troska o higienę osobistą pacjenta
      - prowadzenie dokumentacji z wizyt
      - monitorowanie stanu zdrowia pacjenta
      - przekazywanie informacji dot. stanu zdrowia przełożonym i rodzinie pacjenta

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu