Czy to Twoja firma?

TRISO - Opolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21 praca

Opole

W sercu Opola, od roku 1999, działa TRISO – Opolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21, organizacja non-profit, która z miłości i potrzeby serca wspiera dzieci i młodzież obdarzone dodatkowym chromosomem, jak również ich rodziny. Nasza misja jest jasna i prosta – dajemy wsparcie, edukację, rozrywkę oraz niezbędną terapię i rehabilitację, aby każde dziecko mogło rozwijać się i cieszyć pełnią życia.


Nasza historia zaczęła się ponad dwie dekady temu jako Opolskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Zespołem Downa. Z czasem, w duchu globalnych zmian i zaleceń WHO, przyjęliśmy nazwę, która lepiej oddaje nasze zaangażowanie i specjalizację – TRISO. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby odpowiadać na indywidualne potrzeby naszych podopiecznych i ich rodzin.

W naszej codziennej pracy stosujemy nowoczesne metody terapii i rehabilitacji, ponieważ innowacja i jakość są dla nas kluczowe. Oferujemy szeroki zakres zajęć terapeutycznych, wsparcie w edukacji, a także organizujemy turnusy rehabilitacyjne, które są nie tylko czasem intensywnej pracy, ale także okazją do zabawy i integracji.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze indywidualne podejście do każdego dziecka i jego potrzeb stanowi naszą wyjątkową przewagę. Współpracujemy z PFRON i nieustannie poszukujemy nowych sposobów na finansowanie naszych działań, w tym sponsorów i partnerów, którzy podzielają nasze wartości i chcą wspierać naszą misję.

Choć nie posiadamy danych dotyczących naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasza praca ma ogromny wpływ na lokalną społeczność i życie rodzin, z którymi pracujemy. Każdy dzień przynosi nam nowe wyzwania, ale również niezliczone powody do dumy i radości z postępów naszych dzieci.

W TRISO wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szansę na rozwój i szczęśliwe życie. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności, aby razem tworzyć lepszą przyszłość dla dzieci z Trisomią 21.

Oferty pracy TRISO - Opolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRISO - Opolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21

Mapa TRISO - Opolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
TRISO - Opolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Opole
  4. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Opolu