Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe MADIS praca

Łódź
Biuro Rachunkowe MADIS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Łódź
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe MADIS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe MADIS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Biuro Rachunkowe MADIS

Siedziba główna w Łodzi

Praca Biuro Rachunkowe MADIS - oferty archiwalne

  • Księgowa/Księgowy w Biurze Rachunkowym

    Biuro Rachunkowe MADIS
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnię księgową/księgowego do pracy w Biurze Rachunkowym

      Zakres obowiązków

      • samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (KH) oraz osób fizycznych (KPiR),
      • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i merytorycznym,
      • ksiegowanie dokumentów zgodnie z obowiązujacymi przepisami,
      • udział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,
      • sporządzanie deklaracji i formularzy dla GUS, ZUS, US i innych instytucji.

      Wymagania

      • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • znajomość przepisów podatkowych i księgowych,
      • dobra organizacja pracy,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne.

      Mile widziane

      • znajomość programu Comarch ERP Optima,
      • wykształcenie wyższe kierunkowe.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w stabilnej firmie (25 lat na rynku),
      • pracę w przyjaznej atmosferze,
      • wsparcie przełozonego oraz zespołu,
      • elastyczne godziny pracy,
      • możliwość rozwoju zawodowego.

Pracodawcy w Łodzi