Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Allen & Overy praca
Czy to Twoja firma?
Firma Allen & Overy od 1991 roku pełni istotną rolę na rynku prawnym w Polsce, wyznaczając standardy w świadczeniu usług prawnych. Zespół kancelarii składa się z ponad 3900 prawników oraz 800 partnerów na całym świecie, w tym ponad 50 ekspertów w Warszawie. Ich międzynarodowe doświadczenie w połączeniu z dogłębną znajomością prawa polskiego, angielskiego oraz unijnego stanowi istotny atut kancelarii.
Allen & Overy działa na arenie międzynarodowej, a jej obecność w ponad 30 krajach oraz 49 biur na całym świecie świadczy o rozległej działalności. Kancelaria cieszy się uznaniem, co znajduje odzwierciedlenie w liczących się rankingach, które podkreślają jej pozycję i jakość świadczonych usług.
Specjalizacja kancelarii obejmuje szeroki wachlarz dziedzin prawa, co pozwala na kompleksowe doradztwo i wsparcie dla klientów w najbardziej złożonych oraz nowatorskich obszarach. Allen & Overy opiera swoje działania na bogatym doświadczeniu międzynarodowym oraz zrozumieniu lokalnych realiów, co stanowi klucz do osiągnięcia sukcesów jej klientów.
Allen & Overy najczęściej poszukuje kandydatów
Oferty pracy Allen & Overy
Praca alert - powiadomienia
Obecnie ten pracodawca nie posiada żadnych aktywnych ofert pracy.
Włącz powiadomienia, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach jako pierwszy!
Firma najczęściej oferuje
-
Praca zdalna
-
Spotkania integracyjne
Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 01.10.2024
Mapa Allen & Overy
Siedziba główna
Godziny otwarcia Allen & Overy
| poniedziałek | 08:00 - 21:00 |
| wtorek | 08:00 - 21:00 |
| środa | 08:00 - 21:00 |
| czwartek | 08:00 - 21:00 |
| piątek | 08:00 - 21:00 |
| sobota | Zamknięte |
| niedziela | Zamknięte |
Dane pochodzą z Google Places lub zostały podane przez pracodawcę.