Czy to Twoja firma?

Centrum Medyczno-Diagnostyczne sp. z o.o. praca

Siedlce

Jesteśmy Centrum Medyczno-Diagnostycznym, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie opieki zdrowotnej z siedzibą w malowniczych Siedlcach. Nasza historia sięga 1998 roku, kiedy to grupa doświadczonych pracowników sektora zdrowotnego postanowiła stworzyć miejsce, gdzie każdy pacjent będzie traktowany z najwyższą troską i profesjonalizmem. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów i ich najbliższych.

Jako regionalny lider ambulatoryjnych usług medycznych, z dumą zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną, która obejmuje specjalistyczną i podstawową opiekę zdrowotną, rehabilitację leczniczą oraz szeroko rozwiniętą diagnostykę. Nasza oferta to wynik połączenia pasji do pomagania innym z najnowszymi osiągnięciami medycyny. Dzięki rozbudowanej bazie diagnostycznej, akredytowanej przez Ministerstwo Zdrowia, oraz międzynarodowemu certyfikatowi jakości ISO 9001-2015, możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Misja, która nas prowadzi, to profesjonalizm, bezpieczeństwo i odpowiedzialność. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasi pacjenci czuli się u nas jak w domu, mając pewność, że są w dobrych rękach. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie 88 000 pacjentów w ramach POZ oraz ponad 11 000 dzieci w ramach medycyny szkolnej.

Rozwijamy się nie tylko w zakresie oferowanych usług, ale także technologicznie. Zintegrowany system komputerowy dla lekarzy, pielęgniarek i laboratorium pozwala na sprawną komunikację i zarządzanie informacjami, co przekłada się na szybkość i efektywność naszej pracy. To nasz sposób na podnoszenie jakości obsługi i skracanie czasu oczekiwania na wyniki badań.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w zdrowie lokalnej społeczności i nieustannie poszukujemy nowych sposobów na poprawę jakości życia naszych pacjentów. Zapraszamy do Centrum Medyczno-Diagnostycznego, gdzie zdrowie spotyka się z troską i nowoczesnością. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może poczuć się bezpiecznie i zrozumiale.

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Medyczno-Diagnostyczne Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Medyczno-Diagnostyczne Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Medyczno-Diagnostyczne Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Siedziba główna

Praca Centrum Medyczno-Diagnostyczne Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający

    Centrum Medyczno-Diagnostyczne Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie wszystkich pomieszczeń placówki oraz innych pomieszczeń wynikających z zawartych umów. Utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętu i aparatury medycznej oraz pomocniczej zgodnie z Planem Higieny i procedurami epidemiologicznymi obowiązującymi w firmie. Wynoszenie i segregacja odpadów zgodnie z obowiązującymi procedurami. Uzupełnianie środków czystości w pomieszczeniach placówki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Siedlce

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Siedlcach