Czy to Twoja firma?

Dominika Reszka Usługi Księgowe praca

Lublin

Jesteśmy "Dominika Reszka Usługi Księgowe", zaufanym partnerem w dziedzinie rachunkowości i doradztwa podatkowego z siedzibą w sercu malowniczego Lublina. Nasza historia sięga 2013 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą działalność, mając na celu wspieranie przedsiębiorców w zawiłościach finansowych i podatkowych.

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług księgowych, które są fundamentem stabilnego wzrostu każdej firmy. Rozumiemy, jak ważne jest precyzyjne i rzetelne prowadzenie dokumentacji finansowej, dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, dbając o detale, które mają znaczenie.

Nasza oferta obejmuje nie tylko doradztwo podatkowe, ale również szeroko pojęte doradztwo biznesowe oraz administracyjną obsługę biura. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na rozwoju swoich przedsiębiorstw, mając pewność, że wszystkie aspekty finansowe są w dobrych rękach.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nieustannie dążymy do bycia liderem w branży, stale podnosząc poprzeczkę w zakresie jakości świadczonych usług. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją satysfakcji i spokoju naszych klientów.

W "Dominika Reszka Usługi Księgowe" wierzymy, że zaufanie i indywidualne podejście do każdego klienta to klucz do budowania długotrwałych relacji. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą, doradzić i przeprowadzić przez każdy, nawet najbardziej skomplikowany aspekt finansowy Twojej działalności.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy osiągnąć więcej!

Dominika Reszka Usługi Księgowe najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Lublin
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Dominika Reszka Usługi Księgowe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dominika Reszka Usługi Księgowe

Mapa Dominika Reszka Usługi Księgowe

Siedziba główna w Lublinie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Dominika Reszka Usługi Księgowe
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Dominika Reszka Usługi Księgowe - oferty archiwalne

  • Samodzielna Księgowa w Biurze rachunkowym

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro rachunkowe poszukuje osoby na stanowisko samodzielna księgowa

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości klientów biura tj. spółek z o.o. w tym:

      • Wprowadzanie danych do systemu księgowego na podstawie dostarczonych dokumentów,

      • Dokonywanie rozliczeń podatkowych PIT/CIT

      • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji

      • Współpraca z instytucjami finansowymi i kontrolnymi (banki, US, ZUS, GUS, KRS)

      • Sporządzanie deklaracji VAT UE, JPK,

      Wymagania

      Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,

      Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub dziale księgowym – co najmniej 2/3 lata,

      Umiejętność klasyfikacji dokumentów księgowych, prowadzenia ewidencji księgowych Wiedza z zakresu pełnej księgowości, znajomość przepisów podatkowych – przede wszystkim ustawa o VAT i CIT/PIT,

      Systematyczność, dokładność i dobra organizacja pracy,

      Znajomość programów Insert GT będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

      Szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe

Pracodawcy w Lublinie