Czy to Twoja firma?

PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA praca

Lublin

Jako PKP CARGO S.A., jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie kolejowych przewozów towarowych w Polsce, a nasza pozycja na europejskim rynku to solidne drugie miejsce. Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy to w ramach restrukturyzacji kolei państwowych, uformowaliśmy się jako silny i niezależny podmiot. Zatrudniając ponad 21 tysięcy profesjonalistów, jesteśmy zespołem, który każdego dnia dąży do doskonałości w obszarze transportu kolejowego.

Nasza misja, potwierdzona w ramach „Rewizji Strategii Grupy PKP CARGO na lata 2019-2023”, to nie tylko świadczenie usług na najwyższym poziomie, ale również dbałość o rozwój i innowacyjność w branży. Posiadamy największy park taborowy w kraju, który obejmuje ponad 1,5 tys. lokomotyw i ponad 53 tys. wagonów, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości usług.

Nasza oferta to nie tylko przewozy kolejowe towarowe, ale również kompleksowe usługi spedycyjne, terminalowe, bocznicowe i trakcyjne. Dzięki własnej sieci terminali konwencjonalnych i intermodalnych, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom zdolność przeładunkową terminali intermodalnych na poziomie 1,2 mln TEU rocznie. To właśnie nasze terminale stanowią naszą przewagę konkurencyjną, umożliwiając efektywne i szybkie przemieszczanie towarów na terenie całej Unii Europejskiej.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego posiadamy certyfikaty bezpieczeństwa – część A i B, które są potwierdzeniem najwyższych standardów, jakimi się kierujemy. Nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie, co potwierdza nasza obecność na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz zaufanie głównego akcjonariusza, PKP S.A., oraz licznych podmiotów prywatnych.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój handlu i gospodarki, oferując usługi przeładunkowe, spedycyjne oraz obsługę graniczną przewozów handlu zagranicznego. Nasze działania są zawsze ukierunkowane na potrzeby naszych klientów, a nasze wartości i zaangażowanie w rozwój ekologicznego transportu towarowego są odzwierciedleniem naszej odpowiedzialności społecznej.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej historii sukcesu – razem możemy więcej.

PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło motoryzacja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA

Centrala

Oddział Katowice

PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Wrocław
  4. Kraków
  5. Chełm
  6. Skarżysko-Kamienna
  7. Bydgoszcz
  8. Jedrzejów
  9. Poznań
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Manewrowy (miejsce pracy: dorohusk)

    • Dorohusk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      łączenie i rozłączanie wagonów i pojazdów trakcyjnych; obsługiwanie zwrotnic, wykonywanie prac bezpośrednio związanych z zestawieniem, odstawieniem i dostawieniem wagonów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: z zakr.budowy pojazdów szynowych/ruchu kolej. i sygnalizacji kolej.
      • Inne wymagania: Praca zmianowa w godzinach 7.00-19.00 i 19.00-7.00. wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie zawodowe techniczne z zakresu budowy pojazdów szynowych lub ruchu kolejowego i sygnalizacji kolejowej. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - CV należy przesyłać e-mailem na adres: Sekretariat.Wschodni@pkpcargo.com

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Rewident taboru (miejsce pracy: dorohusk)

    • Dorohusk

      dokonywanie oględzin technicznych i prób hamulców pociągów, obserwacja przejeżdżających pociągów, jeżeli wynika to z post. regulaminu technicznego posterunku rewizji technicznej; kwalifikacja wagonów do przewozów specjalnych i do napraw; dokonywanie drobnych napraw i usuwanie usterek w rewidowanym taborze; odbiór wagonów pod względem technicznym od klientów na wyznaczonych punktach obsługi; sporządzanie protokołów uszkodzenia wagonów i innej wymaganej dokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Praca zmianowa w godz. 7.00-19.00 i 19.00-7.00. wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie zawodowe techniczne z zakresu budowy pojazdów szynowych, mechaniki, elektryki, mechatroniki. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - CV należy przesyłać e-mailem na adres: Sekretariat.Wschodni@pkpcargo.com

      Oferujemy

  • Odprawiacz pociągów

    • Dorohusk

      · obsługa klientów w zakresie dokumentacji przewozowej oraz ewidencyjnej związanej z przyjęciem przesyłki do przewozu, w trakcie realizacji przewozu oraz wydaniem przesyłki po przewozie,
      · prowadzenie dokumentacji przewozowej i ewidencyjnej,
      · udzielanie klientom informacji związanych z przewozem i ekspedycją przesyłek,
      · przyjęcie przesyłki od klientów i wydanie jej klientom na punktach ładunkowych,
      · przekazywanie i odbiór wagonów próżnych z punktów ładunkowych, w tym nadzór nad stanem czystości wagonów,
      · sprawdzenie stanu przesyłki nadanej i przybyłej oraz jej zabezpieczenie i oznakowanie,
      · sporządzanie protokołów uszkodzeń wagonów na punktach bez obsady rewidenta, protokołów o stanie przesyłek, protokołów zanieczyszczeń, protokołów o stwierdzeniu zamarznięcia ładunku

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
      • Inne wymagania: Praca w godz. 7.00-19.00 i 19.00-7.00. []: · wykształcenie co najmniej średnie, · preferowane doświadczenie w pracy w zakresie logistyki i transportu, · umiejętność pracy pod presją czasu, · umiejętność korzystania z pakietu MS Office, · dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z realizacją procesu przewozowego. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - CV można przesyłać drogą e-mailową na adres: rekrutacja.lublin@pkpcargo.com, sekretariat.wschodni@pkpcargo.com - telefoniczny: 663 291 979 - osobisty: 20-270 Lublin, ul. M. Rataja 15.

      Oferujemy

Pracodawcy w Lublinie