Czy to Twoja firma?

MIEJSKA KORPORACJA KOMUNIKACYJNA sp. z o.o. praca

Lublin

Jesteśmy Miejską Korporacją Komunikacyjną Sp. z o.o., z siedzibą w sercu Lublina. Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej jakości usług w branży ochroniarskiej. Od tamtego czasu nieustannie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, wyłączając z naszego zakresu obsługę systemów bezpieczeństwa, aby skupić się na tym, co robimy najlepiej – ochronie bezpośredniej.

Jako firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, jesteśmy dumni z naszego wkładu w lokalną społeczność. Nasze usługi są synonimem niezawodności i profesjonalizmu, a solidne fundamenty finansowe, z kapitałem zakładowym wynoszącym 1 000 000 zł, pozwalają nam na stabilne działanie i rozwój. Jesteśmy częścią większej rodziny – naszym głównym wspólnikiem jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne-Lublin Sp. z o.o., co świadczy o naszym silnym zakorzenieniu w miejskich strukturach i zobowiązaniu do służenia mieszkańcom.

Chociaż nie możemy podzielić się pełnymi szczegółami naszej misji, wartości, czy szczegółowymi usługami, możesz być pewien, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi i oferowania usług, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa w naszym mieście. Nasze działania są przesiąknięte duchem odpowiedzialności, dbałości o klienta i ciągłego doskonalenia.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy sprawić, że Lublin będzie jeszcze bezpieczniejszym miejscem do życia, pracy i rozwoju.

MIEJSKA KORPORACJA KOMUNIKACYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy MIEJSKA KORPORACJA KOMUNIKACYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKA KORPORACJA KOMUNIKACYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Robotnik gospodarczy

    MIEJSKA KORPORACJA KOMUNIKACYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Lublin
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIEJSKA KORPORACJA KOMUNIKACYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Lublinie

MIEJSKA KORPORACJA KOMUNIKACYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MIEJSKA KORPORACJA KOMUNIKACYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątacz pojazdów

    • Lublin
    • Zakres obowiązków

      - mycie wewnętrzne autobusów i trolejbusów zgodnie z wytycznymi w szczególności:
      mycie podłóg, szyb, przecieranie poręczy, pranie tapicerki, dezynfekcja oraz inne zgodnie ze zleceniem

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: współpraca z ludźmi, dyscyplina i sumienność w pracy. dokładnośc
      • Inne wymagania: zamiłowanie do czystości, sumienność i obowiązkowość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Lublinie