Czy to Twoja firma?

AZAREX FLOTA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Zielona Góra

W sercu Zielonej Góry, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, znajduje się nasza firma – AZAREX Paliwa. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się sprawdzonym dostawcą paliw, który handluje najlepszym możliwym produktem na rynku. Nasza historia rozpoczęła się od przekształcenia AZAREX Finanse, a dziś działamy jako spółka osobowa, która nieustannie rozwija swoją działalność w branży paliwowej.

Nasze produkty, w tym olej napędowy i benzyna, są synonimem jakości. Stale dbamy o to, aby paliwa, które oferujemy, były przebadane w atestowanych laboratoriach i spełniały najwyższe europejskie normy. Rozumiemy, jak ważne jest zaufanie naszych Partnerów, dlatego klucz do naszego sukcesu to uczciwe i szacunkowe traktowanie każdego z nich – tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

W AZAREX Paliwa zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz. Dlatego nasza efektywna logistyka pozwala na realizację dostaw paliwa w przeciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Posiadamy własne bazy oraz flotę kilkunastu cystern, co gwarantuje płynne i pewne dostawy, bez względu na okoliczności.

Nie tylko dostarczamy paliwo. Oferujemy również usługi doradztwa w kwestii podatkowo-prawnej oraz magazynowania paliwa, co pozwala naszym Klientom na pełne skupienie się na rozwijaniu ich biznesów, mając pewność, że kwestie paliwowe są w dobrych rękach.

Jesteśmy firmą, która nie tylko mówi o rzetelności i terminowości – potwierdzamy to certyfikatem. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz nasza niezawodność są doceniane przez naszych Partnerów, co jest dla nas największym wyróżnieniem.

W AZAREX Paliwa zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, ale nasze działania opieramy na niezmiennych wartościach, które są fundamentem naszej firmy. Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

AZAREX FLOTA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy AZAREX FLOTA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AZAREX FLOTA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AZAREX FLOTA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna w Zielonej Górze

Oddział w Gryfowie Śląskim

AZAREX FLOTA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AZAREX FLOTA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Kierownik stacji paliw

    AZAREX FLOTA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-9 000 zł / mies.
    • AZAREX jest dystrybutorem wysokiej jakości paliw ciekłych w województwie dolnośląskim, opolskim oraz lubuskim. Fundamentem naszej działalności jest zapewnienie jak najwyższej jakości, począwszy od samego produktu, poprzez procesy, aż po charakter relacji z klientem i jego zadowolenie.

      W związku z dynamicznym rozwojem zarówno na płaszczyźnie hurtowej, jak i detalicznej, powstała potrzeba rozszerzenia naszej grupy współpracowników. By wzmocnić swoją pozycję na rynku, inwestujemy w nowy kanał dystrybucji – sieć własnych stacji paliw. Jeżeli chcesz być współtwórcą tego projektu, przeczytaj poniższy opis i zaaplikuj.

      Zakres obowiązków

      • Zarządzanie stacją paliw zgodnie ze standardami AZAREX Flota Sp. z o.o. Sp. K.

      • Realizacja planów sprzedaży paliw, towarów i usług

      • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta

      • Rekrutacja, zatrudnianie i dbanie o rozwój pracowników stacji paliw

      • Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży i zakupu

      Wymagania

      • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

      • Doświadczenie w handlu detalicznym

      • Umiejętność organizacyjne

      • Duża motywacja i zorientowanie na działanie, osiąganie wyników

      • Dyspozycyjność

      • Zdolności negocjacyjne

      • Doświadczenie w pracy na stacji paliw jest dodatkowy atutem

      • Doświadczenie w pracy na stacji paliw jest dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się sieci stacji paliw

      • Realny wpływ na rozwój stacji paliw

      • Pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika

Pracodawcy w Zielonej Górze