Czy to Twoja firma?

Zespół Edukacyjny Nr 3 praca

Zielona Góra

W sercu Zielonej Góry, gdzie edukacja jest pasją a rozwój dzieci naszym priorytetem, znajduje się nasz Zespół Edukacyjny Nr 3. Od chwili, gdy w marcu 1988 roku rozbrzmiał pierwszy dzwonek, nasza historia jest nieustanną podróżą ku doskonałości w nauczaniu i wychowaniu młodych umysłów. W skład naszej rodziny edukacyjnej wchodzą Szkoła Podstawowa nr 21 oraz Miejskie Przedszkole nr 24 "Wesoła Żyrafa", które razem tworzą solidną platformę rozwoju dla przyszłych pokoleń.


Jesteśmy dumni z tego, że nasza placówka jest miejscem, gdzie każde dziecko może odkrywać świat w atmosferze szacunku, odpowiedzialności i radości. Nasza misja "Zachęcamy do rozwoju, wychowujemy do szczęścia" jest odzwierciedleniem głębokiego przekonania, że edukacja to klucz do lepszego jutra. W naszych murach każdy talent ma szansę rozkwitnąć, a wsparcie społeczne jest fundamentem naszej wspólnoty.

Przez lata nasza oferta edukacyjna ewoluowała, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych uczniów i ich rodzin. Oferujemy nie tylko tradycyjne zajęcia przedszkolne i podstawowe, ale także innowacyjne programy takie jak "Laboratoria Przyszłości", które przybliżają dzieciom świat nauki i technologii. Nasze zajęcia umuzykalniająco-rytmiczne, zabawy z językiem angielskim, religia, a także wsparcie terapeutyczne, w tym logopedyczne, psychologiczne, pedagogiczne i gimnastyka korekcyjna, są gwarancją wszechstronnego rozwoju.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasza pozycja na rynku edukacyjnym w Zielonej Górze jest silna i stabilna. Osiągnęliśmy to dzięki nowoczesnym i bezpiecznym przestrzeniom, takim jak kolorowy plac zabaw, oraz szerokiemu zakresowi zajęć pozalekcyjnych i terapeutycznych, które wyróżniają nas spośród innych placówek.

W naszym Zespole Edukacyjnym nr 3 każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego sukces jest naszym wspólnym celem. Organizujemy różnorodne wydarzenia edukacyjne i rozrywkowe, które nie tylko urozmaicają życie szkolne, ale także integrują społeczność lokalną. Koncerty, warsztaty, konkursy i festyny to tylko niektóre z aktywności, które sprawiają, że nasza szkoła tętni życiem.

Zapraszamy do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów tej inspirującej historii. Razem możemy więcej – wychowujemy do szczęścia, uczymy z pasją i rozwijamy potencjał, który drzemie w każdym dziecku.

Zespół Edukacyjny Nr 3 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Zespół Edukacyjny Nr 3

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Edukacyjny Nr 3

Mapa Zespół Edukacyjny Nr 3

Siedziba główna

Zespół Edukacyjny Nr 3 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Edukacyjny Nr 3
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Zielona Góra
  3. Wrocław
  4. Steszew
  5. Jelenia Góra
  6. Gorzów Wielkopolski
  7. Nowy Targ
  8. Gdynia
  9. Katowice
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Zielonej Górze