Czy to Twoja firma?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna praca

Zielona Góra

Jesteśmy Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Poddębicach, założoną z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie naszej społeczności. Od momentu naszego powstania w maju 2000 roku, nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług w zakresie opieki zdrowotnej i działalności przeciwepidemicznej.

Nasza działalność koncentruje się na wykonywaniu specjalistycznych badań i analiz laboratoryjnych, które są fundamentem rzetelnej diagnozy stanu zdrowia środowiska. Zajmujemy się również badaniami i pomiarami środowiskowymi, które pozwalają na ocenę czynników mogących wpływać na zdrowie ludności. To właśnie dzięki tym działaniom jesteśmy w stanie skutecznie reagować na potencjalne zagrożenia.

Nasze usługi obejmują także szeroko pojętą działalność przeciwepidemiczną. Opracowujemy analizy i oceny epidemiologiczne oraz monitorujemy stan higieniczno-sanitarny, co pozwala nam na szybkie identyfikowanie i eliminowanie źródeł zakażeń. Wspieramy lokalne społeczności, przygotowując projekty decyzji i realizując czynności w ramach postępowania administracyjnego i egzekucyjnego.

Jesteśmy również aktywni w obszarze promocji zdrowia. Inicjujemy i koordynujemy działania edukacyjne, które mają na celu podnoszenie świadomości zdrowotnej mieszkańców naszego powiatu. Wierzymy, że profilaktyka i edukacja są kluczowe dla zdrowego i bezpiecznego społeczeństwa.

Nasza praca nie ogranicza się jedynie do laboratorium. Prowadzimy kontrole sanitarne w obiektach produkujących i wprowadzających do obrotu żywność, placówkach edukacyjnych oraz obiektach komunalnych. Dzięki tym działaniom zapewniamy, że mieszkańcy naszego powiatu mają dostęp do bezpiecznej żywności i przebywają w zdrowych warunkach.

Z dumą pełnimy rolę strażników zdrowia publicznego, dbając o to, aby nasze środowisko było jak najbezpieczniejsze. Choć nie możemy podzielić się informacjami o naszej liczbie pracowników, misji, wartościach czy certyfikatach, możemy zapewnić, że każdego dnia wkładamy całe nasze zaangażowanie i wiedzę w ochronę zdrowia mieszkańców Powiatu Poddębickiego.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, pragną czynić nasze otoczenie zdrowszym i bezpieczniejszym miejscem do życia.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia bhp / ochrona środowiska badania i rozwój praca fizyczna

Oferty pracy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Mapa Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Siedziba główna

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa
  3. Suwalki
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - oferty archiwalne

  • Młodszy asystent/asystent/starszy asystent

    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zapobieganie i zwalczanie chorób zakaźnyxh i pasożytniczych oraz innych mogących występować epidemicznie, wykonywanie kontroli dotyczących oceny stanu sanitarno-higienicznego i technicznego placówek ochrony zdrowia; sprawowanie nadzoru epidemiologicznego na obszarze miasta Zielona Góra i powiatu zielonogórskiego; sprawowanie nadzoru nad warunkami higieniczno-sanitarnymi, jakie powinien spełniać personel medyczny, sprzęt oraz pomieszczenie w których udzielane są świadczenia zdrowotne; sporządzanie informacji, analiz i sprawozdań w zakresie zadań realizowanych przez Sekcję epidemiologii; rozpatrywanie skarg, wniosków i interwencji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe, pielęgniarstwo, biologia, biotechnologia, chemia lub inne mające zastosowanie w realizacji działań Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Umiejętnośc pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, znajomość obsługi urządzeń biurowych, umiejętność redagowania pism pożądane: wykształcenie wyższe drugiego stopnia - pielęgniarstwo, biologia, biotechnologia, chemia lub inne mające zastosowanie w realizacji działań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Specjalisacja w dziedzinach medycyny lub dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji działań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, mile widziane doświadczenie w pracy w Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 186 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. bhp

    • część etatu

      - prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
      - sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycję przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy
      - udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowania na choroby zawodowe
      - prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby, a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
      - prowadzenie szkoleń wstępnych ogólnych pracowników w zakresie BHP, udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: bezpieczeństwo i higiena pracy
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe o specjalności bezpieczeństwo i higiena pracy lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub wyższe wykształcenie i co najmniej 3 letni staż pracy w służbie BHP lub zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy oraz co najmniej 5 letni staż pracy dla pracowników Służby BHP. Ukończenie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników BHP.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 1500 zł brutto + dodatki

      wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu działalości Sekcji Mikrobiologii i Parazytologii: wykonywanie posiewów materiału biologicznego od ludzi oraz sporali, wykonywanie odczytów i potwierdzeń, prowadzenie dokumentacji wykonanych analiz, prowadzenie dokumentacji i zapisów z monitorowania wyposażenia, przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów bhp i p.poż.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie, analityka medyczna, mikrobiologia, biologia, biotechnologia, aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego lub ewentualnie student ostaniego roku, który zdobędzie w okresie nie dłuższym niż pół roku prawo wykonywania zawodu (warunek konieczny), znajomość obsługi komputera (Word, Excel), dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie w pracy w zakresie badań mikrobiologii medycznej, znajomość technik mikrobiologicznych, znajomość zagadnień systemu zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 1725

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN

Pracodawcy w Zielonej Górze