Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 2 W ZIELONEJ GÓRZE praca

Zielona Góra

Witajcie w naszym edukacyjnym świecie! Jesteśmy Zespołem Edukacyjnym nr 2 w Zielonej Górze, miejscem, gdzie pasja do nauki i rozwój każdego ucznia stoją na pierwszym miejscu. Od 2003 roku tworzymy przestrzeń, w której dzieci z Zielonej Góry mogą kształcić się, rozwijać swoje talenty i budować solidne fundamenty na przyszłość.

Nasza oferta edukacyjna to przede wszystkim Szkoła Podstawowa nr 17 z oddziałami integracyjnymi, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a różnorodność jest naszą siłą. Dzięki temu nasi uczniowie osiągają sukcesy w konkursach na różnych szczeblach, co jest dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości naszej pracy.

Nie zapominamy także o najmłodszych – Miejskie Przedszkole nr 9 oraz Miejskie Przedszkole nr 30, również z oddziałem integracyjnym, to miejsca, gdzie dzieci mogą bezpiecznie i radośnie odkrywać świat. W naszych przedszkolach kładziemy nacisk na kreatywność i zabawę, która jest najlepszą formą nauki.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej współpracy, w tym z niemiecką szkołą Max-Steenbeck-Gymnasium w Cottbus. To doświadczenie pozwala naszym uczniom poszerzać horyzonty i uczyć się w globalnym kontekście.

Nasze zajęcia pozalekcyjne to prawdziwa uczta dla młodych umysłów – od kółek plastycznych, przez teatralne, muzyczne, aż po sportowe. Wierzymy, że każde dziecko ma w sobie ogromny potencjał, który zasługuje na to, by być odkrytym i rozwiniętym.

W Zespole Edukacyjnym nr 2 każdy dzień to nowa przygoda. Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia historii pełnej wiedzy, radości i przyjaźni. Razem możemy więcej!

ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 2 W ZIELONEJ GÓRZE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 2 W ZIELONEJ GÓRZE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 2 W ZIELONEJ GÓRZE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 2 W ZIELONEJ GÓRZE

Siedziba główna

ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 2 W ZIELONEJ GÓRZE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 2 W ZIELONEJ GÓRZE - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 2 W ZIELONEJ GÓRZE
    • Zielona Góra
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w przygotowaniu posiłków w żywieniu zbiorowym dla dzieci w wieku przedszkolnym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie, książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedszkola

      praca z dziećmi w przedszkolu w wieku 3-6 lat

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wyższe mgr, pedagogika, edukacja przedszkolna, mile widziane doświadczenie, umiejętności umożliwiające wykonywanie zawodu, przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

Pracodawcy w Zielonej Górze