Czy to Twoja firma?

K.DENS sp. z o.o. praca

Łódź

Jesteśmy k.dens, Twoim zaufanym pośrednikiem ubezpieczeniowym z serca Polski – z pięknej Łodzi. Nasza firma to więcej niż tylko biznes; to wieloletnia pasja i doświadczenie, które przekładają się na najwyższy poziom wiedzy i kompetencji. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą i doradztwem w wyborze najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Choć nie możemy teraz zdradzić Ci wszystkich szczegółów naszej oferty, możemy zapewnić, że nasze usługi są synonimem rzetelności i profesjonalizmu. W naszej pracy kierujemy się doświadczeniem, które pozwala nam zrozumieć i przewidzieć potrzeby rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować produkty, które naprawdę robią różnicę w życiu naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi eksperci są gotowi odpowiedzieć na każde pytanie i znaleźć ubezpieczenie, które najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. W K.DENS wierzymy, że zaufanie i zadowolenie klienta to podstawa sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy na to zaufanie, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc. Razem znajdziemy drogę do bezpiecznej przyszłości.

K.DENS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy K.DENS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca K.DENS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa K.DENS Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
K.DENS Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Skierniewice
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca K.DENS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi ubezpieczeń Grupowych/Komunikacyjnych/Flotowych

    • 4 000-5 500 zł / mies.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Specjalista ds. obsługi Ubezpieczeń Grupowych/Flotowych/Komunikacyjnych

      Szukasz satysfakcjonującej pracy w profesjonalnym zespole? Jesteś otwarty na nawiązywanie bezpośrednich relacji z klientem? Sprzedaż to obszar, w którym chcesz się spełniać zawodowo? Dołącz do nas! Poszukujemy do naszego zespołu osób do obsługi ubezpieczeń grupowych/flotowych/komunikacyjnych.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: krzysztof@ubezpieczeniadens.pl

      Zakres obowiązków

      - praca biurowa, stacjonarna w Łodzi
      - obsługa klientów ubezpieczeń grupowych/flotowych/komunikacyjnych
      - wystawianie polis
      - obsługa posprzedażowa umów
      - zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentacji

      Wymagania

      - znajomość produktów ubezpieczeniowych
      - minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej
      - sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
      - interesującą pracę w zgranym zespole
      - wszelkie niezbędne narzędzia pracy
      - przeszkolenie i okazję do nabycia cennej wiedzy i umiejętności
      - pracę na gotowej bazie klientów
      - możliwość dalszego rozwoju
      - wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i ilości wykonywanej pracy

Pracodawcy w Łodzi